Main menu

18 26df1 ca996Кандидатів просять подати заявки на електронну пошту Управління економічного розвитку до понеділка. Робота по розробці Стратегії розвитку Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на період  до 2027 року буде проводитись в рамках грантової програми. Попередньо планується, що перший етап – набір пропозицій від робочої групи буде складати шість місяців.

Про це повідомила начальниця Управління економічного розвитку Марина Юхно.

Кандидатури, що подадуться на участь в робочій групи пізніше розглядатись не будуть. Як повідомила Юхно, вони зможуть бути присутніми на засіданнях, але не в складі робочої групи.  

Як повідомляє сайт Бахмутської міської ради, кандидатуру учасника (ПІБ, посада, контактні данні) надсилати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою  «СТРАТЕГІЯ 2027» у строк до 15 квітня 2019 року.

До розробки стратегії планується залучити експертів та тренерів, які будуть надані в проекті USAID «Економічна підтримка Східної України», що фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізує компанія DAI Global LLC (DAI).