Main menu

IMG 6909 e65c6Проект рішення програми розвитку сфери ЖКГ спочатку обговорювався на Громадській раді і в  нього внесли зміни та включили пропозиції від представників громадськості, проект було прийнято на виконкомі. Тепер перед розглядом депутатами міської ради Управління розвитку міського господарства за рекомендаціями членів Громадської ради знов виносить редагований проект на обговорення. Висловити свої пропозиції можна в четвер, 21 березня, о 15.00 в міській бібліотеці.

Нагадаємо, що проектом рішення змінюється принцип фінансування капітальних ремонтів в житловому секторі. У первісному проекті пропонувалося встановити спів фінансування між мешканцями та бюджетом в таким пропорціях: 5% - ОСББ, 15% - в будинках, де ОСМД ще не створені, 25% для житлових кооперативів.

Після обговорення на Громадській ради вирішили знизити вклад мешканців будинків де не створені ОСББ, та в житлових кооперативах. Вийшли такі цифри: 5% - ОСББ, 10% - в будинках, де ОСМД ще не створені, 15% для житлових кооперативів.

В проекті рішення також перераховані перелік робіт та суми, які на протязі трьох наступних років, будуть надаватися на конкурсних засадах мешканцям будинків на проведення ремонтів.

Загальна сума фінансування за проектом 55,2 мільйони гривень, з них бюджетних коштів 52 мільйони гривень.  

Щоб детальніше ознайомитись з проектом рішення, треба скачати проект за посиланням (номер 37).