Main menu

52104967 385526952227315 2138429573472190464 n 7b48bВ нашому місті гурток Національної скаутської організації працює з лютого 2018 року. Займаються десять дітей, а хочуть займатися втричі більше. Організація шукає волонтерів-вихователів, та дуже потребує приміщення. Щоб привернути увагу до скаутського руху, донести до громади його історію, зацікавити дітей та дорослих, організатори гуртка цієї суботи, 16 березня, проводять презентацію для громади.

Про це сайту повідомила координатор міського осередку Молодіжної організації «Пласт - Національна скаутська організація України» Вікторія Шуміловська.

«В Бахмуті люди мало знають про суть нашої організації. Наприклад, на Львівщині колишні пластуни, вже займають посади в адміністраціях, без участі пластунів не відбувається жодного патріотичного заходу. Тобто на цій ідеї там було виховано ціле покоління. В нас цей рух тільки починається, і наша мета долучити до нього якомога більше людей незалежно від віку. Це міф, що в скаутській організації є місце тільки для дітей та молоді. Членами організації можуть стати люди від 6 до 106 років, всім знайдеться цікавий і корисний вид діяльності. Для того, щоб пояснити сутність скаутського руху і побороти міфи ми і приготували свою презентацію», - каже Вікторія.

На презентацію також запросили представників Бахмутської міської ради, бо розуміють, що без сприяння та ресурсної підтримки розвиток організації буде дуже повільним. Головне на що потребують зараз бахмутські скаути - волонтери-вихователі та власне приміщення.

«Ми зверталися до міськради і нам запропонували проводити заняття в Молодіжному центрі «Перспектива», але ми потребуємо на власне приміщення, яке б могли відповідно оформити, щоб створити особливу атмосферу, де діти мали б змогу залишати речі. До того ж ділити приміщення з іншими установами, при наших планах розвитку, ми фізично не зможемо», - пояснює Шуміловська.

Координаторка «Пласту» в Бахмуті також повідомила, що існують великі плани що до створення Донецького обласного Пластового центру, зараз ідуть перемовини з обласною адміністрацією. Але і місцевий осередок сподівається на взаємодію і підтримку місцевої адміністрації та громади. Зараз пластуни займаються у приміщенні Спільки ветеранів АТО, що розміщається в підвалі будівлі Управління освіти.

На презентацію, що відбудеться цієї суботи, 16 березня, запрошують всіх зацікавлених осіб. Захід відбудеться в бібліотеці для людей з вадами зору (вул. Сибірцева, 214), початок о 14.00.