Main menu

IMG 8748 22b52 3f506Загалом порядок денний засідання, яке відбудеться завтра, 5 березня, складає п’ять основних питань. Три звіти про виконання програм в 2018 році, а саме економічного і соціального розвитку, поводження з відходами, енергозбереження. Два питання стосуються обговорення діяльності з 2019 по 2023 роки - проекти програм безперешкодного доступу громадян з обмеженими можливостями до об’єтів міської інфраструктури та проект розвитку сфери житлово-комунального господарства.

Для забезпечення доступності закладів соціальної інфраструктури передбачено установку пандусів і організацію санітарно-гігієнічних умов для людей з обмеженими можливостями в дитячих садочках та школах. Всі ці заходи планують фінансувати за кошти міського бюджету. До того ж в програмі детально вказано, які тротуари в цьому році зроблять доступними і де облаштують зручні з’їзди.

Читайте також: Мамы бахмутских деток с ДЦП хотят реальной доступности, а не красивых отчетов горсовета

Проект рішення по програмі безперешкодного доступу і звітам за попередні періоди для ознайомлення можна знайти в проектах рішень Бахмутської міської ради.

Нажаль проекту рішення щодо обговорення програми розвитку житлово-комунального господарства на наступні три роки на сайті міської ради ми не знайшли. Електронною поштою членам громадської ради цей проект не надсилали.  

До обговорення питань можна долучитися завтра, 5 березня. Початок засідання о 15.00, воно відбудеться в приміщення Клубу ветеранів Міського центру культури та дозвілля ім. Є. Мартинова (площа Свободи,1).