Main menu

123 7b4bbПідвищення професійної підготовки лікарів та належне фінансування дало можливість для розвитку нових технологій у закладі. Кожне відділення має свої напрацювання, що допомогли скоротити термін перебування в лікарні, уникнути ускладнень, зберегти життя і здоров’я пацієнтів. Детальніше про досягнення лікарів читайте в матеріалі.

Про це повідомила на щорічному медичному звіті головний лікар Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Світлана Мельникова.

В онкологічному відділенні в 2018 році  активно впроваджувалися малоінвазивні методики лікування онкологічних захворювань. Удосконалювалися методики оперативних втручань при раку молочної залози, раку прямої та ободочної кишки, органів малого тазу, що дозволило знизити до нуля кількість післяопераційних ускладнень.

123 7b4bb

Активно впроваджувалася діагностика онкозахворювань шкіри за допомогою придбаного наприкінці 2017 року сучасного дерматоскопа, що сприяло більш якісному виявленню захворювань шкіри на доклінічних стадіях.

321 b74ad

Є свої напрацювання і в травматологічному відділенні. Вперше хворі отримають можливість протезування суглобів за рахунок бюджетного фінансування. Накопичений досвід по ендопротезуванню сприяв включенню фінансування цього виду допомоги до Комплексної програми «Охорона здоров’я».

«Вже багато часу на території нашої лікарні працюють лікарі 65-го військового мобільного госпіталю. Це - дуже важка і важлива робота. Багато поранених і хворих військовослужбовців отримали їх допомогу; знаючи їх майстерність - часто зверталися до них за допомогою і місцеві мешканці. Тісна співпраця з лікарями КНП «БЛІЛ м. Бахмут» дозволила перейняти великий досвід і врятувати багато людських життів. Колектив лікарні висловлює глибоку вдячність військовим медикам за їх труд», - відмитила головний лікар КНП «БЛІЛ м.Бахмут» Світлана Мельникова.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії в 2018 році продовжувалося широке застосування плазмаферезу – сучасного методу швидкого та ефективного очищення крові від токсинів. Плазмаферез сприяв покращенню стану хворих при таких патологічних станах як бронхіальна астма, псоріаз, отруєння грибами, різного виду інтоксикації.

322 52d8d

У хірургічному відділенні активно впроваджувалися новітні методики оперативних втручань на судинах. Почали виконуватися планові ендовенозні лазерні абляції з мініфлебектомією - втручання, що не потребують розрізів шкіри. Крім косметичного та загального лікувального ефекту - такі втручання значно  (до 80%) скорочують терміни перебування хворих на ліжку.

Широко застосовувались і засоби  невідкладної кардіологічної допомоги населенню. Так, вже протягом 11 років діє програма «Тромболізіс» для лікування гострого  інфаркту міокарду. У 2018р. було проведено 8 тромболізісів. Також використовувався тромболізіс і для лікування тромбоемболії легеневої артерії. Кардіологічне відділення продовжує успішно співпрацювати з відділенням кардіо- і рентгенваскулярної хірургіі Краматорська, куди спрямовує  хворих для надання спеціалізованної допомоги.

222 07a07

Завдяки застосованню генератора -коагулятора в генекологічному відділенні вдається зменшити обсяг крововтрат.

«Окремо хочеться виділити діяльність фізіотерапевтичного відділення. У зв’язку з  реформуванням в 2012 році відбулося розділення фізіотерапевтичної служби на первинний та вторинний рівень надання медичної допомоги. Різні завдання та умови роботи лікарень призвели до скорочення на первинній ланці у 2018 році медичного персоналу фізіотерапевтичних кабінетів. І ми глибоко вдячні місцевій раді за те, що в цей складний час лікарня отримала дозвіл  зберегти всі скорочені фізіотерапевтичні штати та обладнання на вторинному рівні надання медичної допомоги. Фізіотерапевтична допомога продовжує надаватись на території амбулаторій, але вже у складі КНП «БЛІЛ м. Бахмут». За участю фізіотерапевтичних методів продовжують скорочуватися терміни лікування хворих і покращується здоров’я пацієнтів», - відмітила Мельникова.

В дитячому відділенні продовжує свою роботу кабінет «Альтернатива» «Клініки, дружньої до молоді», в якому підлітки та молодь можуть отримати комплексну медико-психосоціальну допомогу в питаннях збереження репродуктивного здоров’я. В роботі кабінету переважає профілактична спрямованість. Це, передусім, реалізація принципів дружнього підходу, добровільності, доброзичливості, доступності, конфіденційності, анонімності та неосудливого відношення до пацієнта.