Main menu

eHealth 70de3В 2019 році запрацюють електронні направлення до спеціалістів та стаціонару, рецепти на “Доступні ліки”, листи непрацездатності. Планується створення «Власного кабінету пацієнта». З середини 2019 року електронні інструменти з’єднають первинну та спеціалізовану ланку в межах програми “Безкоштовна діагностика”.

Про це сайту повідомила головний лікар Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування м.Бахмут Світлана Мельникова.

Програма “Безкоштовна діагностика” запустить новий принцип фінансування на рівні спеціалізованої амбулаторної допомоги. За направленням сімейного лікаря, терапевта та педіатра пацієнт зможе отримати пакет діагностичних та лікувальних послуг, які оплатить Національна служба здоров'я за принципом «гроші за пацієнтом».  

       У програму увійде «50+» послуг: аналізи, 4 види біопсії, 5 видів рентгенівських досліджень, 6 видів УЗД, мамографія, ехо-кг, дослідження новоутворень, 6 ендоскопічних операцій одного дня та інше. До списку послуг увійдуть не лише діагностичні процедури, а й лікування - нескладні та неінвазивні операції в рамках хірургії одного дня.

        Щоб долучитися до програми «Безкоштовна діагностика» Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування у Бахмуті має заключити договір з НСЗУ. На прийом заяв НСЗУ очікує вже в квітні 2019 року. Для підписання договору  на початку лютого 2018 року лікарня зареєструвалася у Електронній системі охорони здоров'я eHealth.

На теперішній час в рамках впровадження медичної електронної системи вже запрацювала електронна реєстратура, налагоджена робота по електронних медичних картках у стаціонарах 1, 2, 3 корпусів та поліклініці, у МІС вже працює клініко-діагностична лабораторія. Забезпечена електронна реєстрація пацієнтів у приймальному відділенні стаціонару та на консультацію в поліклініці, налагоджений інтерфейс між діагностичними обстеженнями та електронною карткою пацієнта.