Main menu

Слайд18 69040Одним з завдань проекту "Бюджети орієнтовані на громаду" є представити мешканцям міст Донеччини показники бюджету людською мовою. Не мільйонами і мільярдами, які населення не може оцінювати і сприймати, а у перерахуванні на одного мешканця, наприклад, на одного мешканця багатоповерхівки, одну дитину, одного пенсіонера, одного працівника сфери охорони здоров’я чи освіти. 

Про це розказав експерт з бюджетних питань Олександр Солонтай.

Як повідомила експерт з питань місцевого самоврядування Ольга Омельчук, яка також бере участь у проекті "Бюджети орієнтовані на громаду", в Бахмуті нову більш доступну візуалізацію представлять завтра, 20 лютого о 14.00 на депутатському дні. Засідання відбудеться у великій залі Бахмутської міської ради, і будь-який зацікавлений мешканець громади може вільно відвідати цей захід.

За словами керівника проекту Руслана Макаровича, хоча Бахмут займає досить високе місце в рейтингу прозорості 100 найбільших міст України (за данними на листопад 10-те місце), місто бажає удосклналювати свої практики. А для цього у спеціалістів міськради є поміч у вигляді консультацій з кращими експертами в Україні з питань місцевого самоврядування та бюджету.

Нагадаємо, що проект "Бюджети орієнтовані на громаду", що реалізується ГО «Місцевий розвиток громад» має на меті за допомогою експертної підтримки допомогти місцевим радам зробити бюджетний процес і бюджетну звітність максимально прозорою і доступною для населення. Спочатку відбулися семінари, куди були запрошені активні мешканці громади і працівники міського самоврядування, а потім консультації в Управління фінансів.

Детальніше про консультації в Бахмуті дивіться на відео.

Проект "Бюджети орієнтовані на громаду" реалізовує ГО "Місцевий Розвиток Громад" за підтримкою INSTITUTE FOR WAR & PEACE REPORTING.