Main menu

15 a1141Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності. Це пропозиція подискутувати про поширені стереотипи та визначити, як сповідувати практики рівності в повсякденні. В Бахмуті в рамках фестивалю відбудеться два покази на території Простору ідей "Майстерня". До програми фестивалю входить фільм-переможець національного конкурсу «Вєаюфром» Дмитра Лавриненка. 

«Фільми традиційно будуть про людей, про справедливість та відповідальність, про добро та зло. В той же час, запропоноване до перегляну документальне кіно буде ще й про нас з вами, про наше життя тут, на Донбасі. У щоденній метушні ми інколи не встигаємо себе запитати - чому ми так живемо? Адже для нас з кожним роком все більш безпощадно звучить питання - а чи жива надія? Надія, що довгоочікувані зміни прийдуть? Мені здається, що фільми нинішнього року, не дають надії померти і я дуже сподіваюся, що всім глядачам буде цікаво ці фільми подивитися», - розказує правозахисник, координатор показів у Донецькій області Олександр Букалов. 

Перший показ фільму "Веаюфром" запланований на 23 листопада, фільму "Проект бабця" на 30 листопада, початок о 18.00. Місце показу - Прості ідей "Майстерня", вул. Горбатова,2.

Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст і містечок України. На Донеччині покази документальних стрічок охоплять південь та північ області. На Донеччині покази в рамках Мандрівного проходять починаючи з 2010 року.