Войти
Main menu

IMG 8421 65e41Роботи будуть виконуватись по одній стороні вулиці починаючи с перехрестя Горбатова і Миру і до Центральної лікарні. Загальна сума на виконання робіт 3,1 мільйон гривень. Підрядник Бахмутська організація – ТОВ «Будремсервіс».

Про це повідомив начальник Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради Сергій Чорноіван.

За рахунок виділених коштів планують зняти старе покриття, покласти плитку ФЄМ, замінити поребрики, замінити люки.

Більше інформації про підрядника та роботи можна подивитись на Прозорро.    

Комментарии   

0 #1 ЖИТЕЛЬ 30.10.2018 09:39
А вы смотрели на прозорро файл: "розрахунок цены", цены завышены на материалы минимум на 50%, а в такой квадратуре т.е. если оптовая закупка материалов то и на все 60%... и где активисты? одно название только...
Цитировать
0 #2 Мамочки 01.11.2018 20:54
А ещё интересует вопрос по пандусам по той же ул. Мира!!! На перекрёстке Мира и Циолковского два съезда уже проваливаются.... Съезд на перекрёстке тке Мира и Горбатова вообще как аттракцион!!!!!
Цитировать
0 #3 ЖИТЕЛЬ 04.11.2018 18:22
По Підряднику ТОВ «Будремсервіс»,громадськість не дрімає, на цього підрядника хідромудрого вже достатньо матеріалів, фото і відеофіксацїї, вже направлені запити в правоохоронні органи, щоб підрядник мав можливість відповісти за завищення цін на будівельні матеріали на багатьох його об'єктах, мабуть мають таку думку, що громадськість цього не поміте?! Не потрібно далеко ходити, простіше всього придивитися на обгортку на тій плитці, якою вони виконують роботи, там є сайт виробника, набираємо в інтернеті, та бачимо, що і скільки коштує, порівняно з тією пропозиціією, яку Вони виклали, ціна дуже різниться. Хочуть нажитися на коштах нашого міста, фінансування ж місцевого бюджету. Раніше що, цей підрядник ТОВ «Будремсервіс» виконував тільки ремонти дахів, а зараз мільйонні об'єкти, хоча своїх робітників у цих видах робіт та й ще в такій кількості вони не мають, все за чужий рахунок мільйончики кладуть собі в кишені.
Цитировать
0 #4 ЖИТЕЛЬ 25.11.2018 09:37
Це ж треба, підрядник ТОВ "Будремсервіс" закінчив майже роботи по вул.Миру, особливо було дивовижне видовище, яке не гріх і знімати на відео, як в мороз і сніг 23.11.2018 року, кладуть асфальт на в'їзд в швидку допомогу. Ось це ПРОФЕСІОНАЛІЗМ підрядної організації. Ось таких підрядників, ми з Вами городяни і наше керівництво громади, підтримуємо, а потім дивуємося, чому навесні асфальт зійшов разом зі снігом.
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль