Main menu

IMG 20181023 111514317 e03c0Декілька гривень або десятків гривень до вартості квитка приписують у вигляді багажу на Бахмутському автовокзалі. Так «щастить» не всім, але зазвичай клієнти навіть не помічають, що до вартості квитка доплачують за неіснуючу послугу від трьох до 30 гривень.

Заяву про те, що на автовокзалі пробивають у квитку додаткову послугу, зробила мешканка Бахмута Карина Пасько. Вона повідомила про це активістам з ініціативної групи «Майбутнє Бахмутської громади». Щоб перевірити системність такого неподобства, члени ініціативної групи разом з журналістами Громадського медіа порталу «Бахмут IN.UA» опитали пасажирів на майданчику біля автовокзалу. У більшості багаж був дописаний, при тому, що в них не питали про його наявність на касі. Виявилося, що більшість обдурених пасажирів – пенсіонери.

Карина Пасько та її сестра Альбіна Гребенюк кажуть, що коли їх матір їде лікуватися до Краматорську і везе з собою маленьку жіночу сумочку, їй вписують чотири багажа, тобто це виходить більше 12 гривень плюс до вартості проїзду. Коли донька це виявила звернулася до керівника установи, але він усно відмовився говорити. Жінка відправила листа ще в серпні, але відповіді так і не отримала.

IMG 20181023 111658944 decff

Активісти вирішили також поговорити з директором але на місці його не було, старший касир Ірина Червоненко заявила, що до неї з подібною проблемою ніколи не зверталися і таких фактів на автовокзалі не було.

Цікаво, що директор ООО «Восточные автовокзалы» Тимофей Шкіндер в інтерв'ю сайту ZI заявив, що незважаючи на труднощі ведення бізнесу в зоні Операції об'єднаних сил, ТОВ «Східні автовокзали» вишукують можливість для того, щоб розвиватися і виходити на європейський рівень. За кошти підприємства робляться ремонти і створюються умови для комфортного перебування пасажирів.  

Альбіна Гребенюк вирішила звернутися с заявою до Бахмутської поліції. Окрім шахрайства по вартості квитків, жінка хоче підняти питання порушеного права на проїзд в міжміських автобусах. В неї постійно виникають проблеми з перевозкою інвалідної коляски, на якій пересувається її донька. Водії часто не хочуть їх брати, при наявності квитків і оплаченому багажу. Альбіна каже, що такі проблеми має тільки в Бахмуті, в інших містах України послугу надають без проблем.

Старший касир Бахмутського автовокзалу Ірина Червоненко пояснила, що не всі автобуси об лаштовані для перевезення людей з інвалідністю, що пересуваються візочками, тому коли виникає така потреба, касир має підібрати відповідний автобус.