Main menu

3.1 d840cОдин з мальовничих куточків нашого міста поступово наповнюється інфраструктурою. Влітку за проектом Громадського бюджету на дитячому майданчику додали лавки та дитячий комплекс, висадили дерева та кущі. Тепер для створення зони активного відпочинку в рамках проекту «Школа активної молоді Бахмута» будується волейбольний майданчик.

Ідею по створенню такого громадського простору на березі Північного обговорили і оформили лідери студентської коаліції на триденній робочій сесії в Святогірську. Студенти з Донецького вищого училища олімпійського резерву, педагогічного училища, медичного коледжу і коледжу транспортної інфраструктури об’єднались в ініціативну групу, щоб реалізувати корисну для громади ідею. Обговоривши потреби вирішили, що бракує саме зони відпочинку.

За пропозицією Управління муніципального розвитку майданчик розмістили на березі ставку, а на колишньому футбольному полі училища. Училище вже давно закрилося, а занедбаний колишній спортивний простір залишився.  

2.2 a86ff

3.3 9622f

3.5 8ef133.7 71d9d«Ми хочемо створити можливість для мешканців міста активно відпочити на природі. Так склалося, що саме на березі Північного ставка збирається на пікніки, для прогулянок багато мешканців, але окрім посидіти і пройтися вздовж водоймища практично більше занять немає. Тому ми вирішили, що буде багато бажаючих пограти в пляжний волейбол. Ми навіть думали про те, що гарно було б зробити два майданчики поряд, щоб проводити спортивні змагання, але бюджет нам не дозволив. Думаю, що в майбутньому це цілком можливо, там є місце», - каже учень Донецького вищого училища олімпійського резерву Дмитро Павлов.

«Мені б хотілося, щоб поступово ця зона стала громадським простором для молоді, хочеться бачити його сучасним та зручним. Коли ми обговорювали свою ідею – мріяли про неї, хотіли провести конкурс між вузами на прикрасу цього простору арт-об’єктами», - каже Лера Уварова.

Окрім поля для пляжного волейболу будуть встановлені лавки, стоянка для велосипедів, урни.

Проект «Школа активної молоді Бахмута», виконується Громадською організацією «БАХМУТСЬКА ФОРТЕЦЯ» при співпраці з Управлінням молодіжної політики та по справам дітей Бахмутської міської ради в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).