Main menu

IMG 3102 269ceСтудентські лідери Бахмута хочуть створити нову спортивну локацію, провести турнір з кіберспорту та організувати історичний конкурс. Як Коаліція студентської молоді Бахмута розробляла ідеї для проектів детальніше дивіться на відео.

На тренінгу у Святогірську молодь на протязі триденної робочої сесії слухала лекції, брала участь у форум-театрі, розробляла проекти. Молодіжні лідери за допомогою тренерів розробили план втілення трьох ініціатив. Про це розказує Ганна Ковальова , начальник відділу молодіжної політики Бахмутської міської ради:

«Перший проект по створенню історичного клубу – це минуле. В рамках проекту буде проведено конкурс на історичну тематику серед студентської молоді, планується для переможців подорож на острів Хортицю, який став державним  історико-культурним заповідником, та археологічну розвідку в селище Ямполь, що на Донеччині.

Другий проект – це сучасність, те що потрібно молоді сьогодні: проект пов`язаний зі здоровим способом життя, змаганнями по пляжному волейболу на відкритому повітрі та інтелектуальний  квест.

Третій проект об’єднує сучасне і майбутнє. Проект пов`язаний зі створенням команд та облаштуванням умов для проведенням кібер змагань у  місті, далі  команди планують брати участь в міжнародних кібер змаганнях».

Проект «Школа активної молоді в Бахмуті», що реалізується у партнерстві з Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської ради, при фінансуванні Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).