Войти
Main menu

IMG 3102 269ceСтудентські лідери Бахмута хочуть створити нову спортивну локацію, провести турнір з кіберспорту та організувати історичний конкурс. Як Коаліція студентської молоді Бахмута розробляла ідеї для проектів детальніше дивіться на відео.

На тренінгу у Святогірську молодь на протязі триденної робочої сесії слухала лекції, брала участь у форум-театрі, розробляла проекти. Молодіжні лідери за допомогою тренерів розробили план втілення трьох ініціатив. Про це розказує Ганна Ковальова , начальник відділу молодіжної політики Бахмутської міської ради:

«Перший проект по створенню історичного клубу – це минуле. В рамках проекту буде проведено конкурс на історичну тематику серед студентської молоді, планується для переможців подорож на острів Хортицю, який став державним  історико-культурним заповідником, та археологічну розвідку в селище Ямполь, що на Донеччині.

Другий проект – це сучасність, те що потрібно молоді сьогодні: проект пов`язаний зі здоровим способом життя, змаганнями по пляжному волейболу на відкритому повітрі та інтелектуальний  квест.

Третій проект об’єднує сучасне і майбутнє. Проект пов`язаний зі створенням команд та облаштуванням умов для проведенням кібер змагань у  місті, далі  команди планують брати участь в міжнародних кібер змаганнях».

Проект «Школа активної молоді в Бахмуті», що реалізується у партнерстві з Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської ради, при фінансуванні Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Комментарии   

0 #1 Dexter 31.10.2018 06:35
I have noticed you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn extra cash every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website

My webpage ... BestReyes: https://MightyVonnie.blogspot.co.uk
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль