Main menu

32 44597Якщо раніше для подання і підписання петицій треба було авторизуватися через електронну пошту, то зараз без авторизації через банківську карту або електронно-цифровий підпис ані підписати ані подати петицію не можливо. Перелік банків обмежений, а часто система взагалі блокує можливість додаткової авторизації. Студенти у своєму зверненні просять або взагалі відмінити додаткову авторизацію, або передбачити можливість авторизації через паспортні дані, так як це можливо при голосуванні за Громадський бюджет.

В рамках проекту «Школа активної молоді Бахмута» студенти восьми навчальних закладів подали до міськради вісім петицій.35 c8f15

Вони просять:

Створити перший в Бахмуті веломаршрут (Донецьке вище училище олімпійського резерву)

Розмістити інформацію щодо першої медичної допомоги у громадських місцях (Бахмутський медичний коледж)

Облаштувати відкриту сцену у верхньому парку освітленням та електрикою (Бахмутський коледж транспортної інфраструктури)

Забезпечити доступний Wi-fi для громади (Горлівський інститут іноземних мов)

Розмістити інформаційні банери зі схемою маршруту громадського транспорту (Українська інженерно-педагогічна академія)

Облаштувати розетки на вулицях Бахмута та на зупинках громадського транспорту (Бахмутський індустріальний технікум)

Розмалювати зупинки громадського транспорту (Бахмутський педагогічний коледж)

Провести музичний фестиваль-марафон «Non Stop» (Бахмутський коледж мистецтв)

33 cef13

31 d4e86

Щоб зібрати більше підписів студенти облаштували міську акцію "Кожен голос важливий", під час якої розказували містянам про свої ініціативи і спонукали голосувати за них.

У зв’язку зі зміною в системі голосування студенти та викладачі Бахмутського коледжу мистецтв не можуть взяти участь у голосуванні, бо банку через який вони одержують стипендії та зарплати у переліку банків, через які можна авторизуватись немає. При подачі петиції, викладачі спробували використати свій електронно-цифровий підпис, але система його не прийняла.

В загальному відділі відповідають, що авторизація через банківські картки це загальна українська практика, яку ввели на прохання Служби безпеки України. Таким чином можна індентинфікувати особу, яка подає петицію, чи підписує її.

Про те, що система не працює належним станом в загальному відділі не знали і обіцяли зв’язатися з адміністраторами сайту Единої системи місцевих петицій.

34 fb710 Студенти просять підтримки мешканців Бахмута у підписанні петицій!