Main menu

75 f400fНа сьогодні записатися он-лайн до лікаря можна тільки на первинному рівні, щоб отримати талончик до вузького спеціаліста треба простояти в черзі, очікування може тривати більше півгодини. Чому в ЦРБ перестали записувати телефоном, а на вторинний прийом не можна потрапити автоматично через запис у лікаря, розказує головний лікар Бахмутської центральної районної лікарні Світлана Мельникова.

Активне обговорення черги до реєстратури в групі «Ефективна медицина Бахмута», що створена в Фейсбуці, показало наскільки незручно бахмутянам записуватися до вузьких спеціалістів.

21 30800

22 8fd9a

Всі ці питання ми задали головному лікарю Бахмутської центральної районної лікарні Світлані Мельниковій.

«Навесні в нас запрацювала електронна черга до сімейних лікарів і ми дозволили до вузьких спеціалістів записувати телефоном, але коли через деякий час проаналізували звернення виявилося, що до 90% пацієнтів не звертаються до своїх сімейних лікарів та терапевтів, а напряму ідуть до спеціалістів. Тому тепер можна записатися тільки при наявності направлення від лікаря першої ланки і можна це зробити в реєстратурі.

Зараз ми закінчуємо формувати електронну систему. В нас має бути 190 робочих місць з комп’ютерами, встановлено 154. Коли формування загальної системи закінчиться, вузькі спеціалісти зможуть записувати на наступний прийом через цю систему, буде можливість сімейним лікарям записувати на прийом».

Головний лікар відмітила, що закінчення установки електронної системи планується за два місяці.

Нагадаємо, що на первинній ланці в Бахмуті вже працює електронний "Мій Мед Кабінет".