Main menu

16 a6ed9Учасниками студентської конференції «Зміни починаються в твоїй голові» стали студенти, активісти та представникі органів місцевого самоврядування, вони познайомились з культурними, соціальними і політичними ініціативами, впровадженими в Україні.

 

Начальник відділу внутрішньої політики розказала про те як громадськість може брати участь у місцевому самоврядуванні через конкурси проектів та бюджет участі. Далі учасники конференції познайомились з культурними, соціальними та інформаційними ініціативами про які розказали спікери з різних міст України.

Владіслава Согоян студентка поділилася враженнями: «Люди, що працюють у різних сферах приїхали поділитися досвідом з молоддю, яка хоче і буде робити далі».

Виконавці проекту «Обираєш ти!» показали як можна боротися з фейками у соцмережах та привертати увагу до українських питань на міжнародному рівні.

Евеліна Давидова поділилася враженнями: «Дуже цікаво була представлена гра політична. Пробуждає у людях активність та віру в те, що вони можуть щось змінити».

Студенти відчули себе в ролі президента через гру, яку запровадили засновники проекту «Обираєш ти!».

Софія Радковська: «Мені сподобалось представити себе в ролі президента і вирішувати питання, які можуть змінити нашу країну на краще».

Художниця Алевтина Кахідзе говорила про толерантність як спосіб порозуміння в Українському суспільстві:

«Толерантність – це спроможність давати раду з тим що тебе дратує. Толерантність не та річ з якою народжуються, вона виховується. Толерантність потрібна в Україні».

На конференції студенти дізнались про цінності та наслідки проекту «Будуємо Україну разом».

Координатор організації «Вільна Хата»: «Головний лозунг проекту «Будуємо Україну разом» - «Будуємо стіни помешкань та руйнуємо стіни між людьми». Цей лозунг актуальний на сьогодні по всій Україні».

Координаторка проекту «Код міста» Віта Базан розказала про проекти з підтримки громадських ініціатив в Україні та на Донеччині.

Під час кава-брейків молодь мала змогу поспілкуватися з тренерами, обговорити отриману інформацію взяти контакти.

Для того, щоб активізувати учасників під час конференції були призначені призи. Кожний спікер вручав сертифікат на утримання канцелярських товарів найактивнішому учаснику дискусії.

«Я бачив насправді багато зацікавлених очей – це дуже, дуже надихає!», - підсумував спікер конференції, учасник проекту «Обираєш ти!» Георгій Тихий.

Проект «Школа активної молоді Бахмута», виконується Громадською організацією «БАХМУТСЬКА ФОРТЕЦЯ» при співпраці з Управлінням молодіжної політики та по справам дітей Бахмутської міської ради в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).