Main menu

56 58159У процесі приєднання п’яти селищних рад до Бахмута залишаються останні кроки. Відбулися всі громадські слухання в селах, прийняті рішення селищними та міською радою. Після подання документів до Донецької військово-цивільної обласної адміністрації треба почекати 10 днів тобто висновок ми отримаємо 7 серпня.

Як повідомила начальник відділу внутрішньої політики Світлана Кудрявих остаточне рішення буде прийнято 10 серпня на позачерговій сесії Бахмутської місткої ради, але щоб сесія відбулася, треба отримати позитивний висновок від області.

Перешкодою в процесі об’єднання була відсутність сумісних меж з селищем міського типу Красна Гора. Проект рішення по відокремленню пгт від Бахмута був зареєстрований в у Верховній Раді ще в тому році, але не був проголосований. Чи не стане це перешкодою для отримання позитивного висновку, ми попросили прокоментувати Світлану Кудрявих.

«Ми звернулись по цьому питанню в Міністерство регіонального розвитку і нам повідомили, що ці умови не можуть стати перешкодою для створення громади. За законом Бахмут вже має стату громади, а тепер ми зможемо доєднати і селищні ради. На сьогодні Бахмут перше місто обласного значення у Донецькій області, яке проходить цю процедуру. Ми сподіваємось на позитивний висновок», - каже Кудрявих.

Більш детальну доповідь про процедуру створення Бахмутської громади на наступне засідання Громадської ради готує секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко. Засідання Громадської ради відбудеться у наступний вівторок, 7 серпня, у приміщенні Клубу ветеранів. Вхід на засідання вільний.

Громадський медіапортал в минулому році робив серію матеріалів по створенню Бахмутської громади. З моменту підготовки фінального матеріалу пройшов майже рік, і сподіваємось, що позитивні очікування, які залишаються і зараз будуть виправдані.