Main menu

1112 302b8Вперше після початку військових подій на Донеччині до Бахмута завітав Чемпіонат України з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 22 області. Символічно, що першість у командному змаганні виборила команда юнаків з Донецької області. Серед чемпіонів є представники Донецького вищого училища олімпійського резерву, яке з 2014 року базується в Бахмуті.

"Враження від молодіжного чемпіонату України-2018 залишилися виключно позитивні. Приємно вразила спортивна база – єдина в Україні, яку можна назвати повноцінною легкоатлетичною. Тут і манеж, і поруч класний стадіон з гарним покриттям на 8 доріжок і якісним інвентарем. Були гарно організовані трансфери – всіх учасників автобуси від залізничною станції Костянтинівка відвозили до Бахмуту, а після завершення змагань – назад на потяг. Уся дорога займала десь півгодини. Жодних нарікань не було до умов проживання. Отож, високого рівня організацію відзначили і тренерський штаб, і учасники змагань. Її рівень повністю відповідав національним чемпіонатам", - розказав старший тренер збірної України Олексій Сердюченко, про що повідомляється на сайті Федерації легкої атлетики України.

Серед чемпіонів з Бахмута треба відмітити вихованців ДВУОРа Алфімова Артема, Олександра Малосілова, Микиту Поліщука, Андрія Дибку.