Main menu

660616096 aabc1Ґете-Інститут та проект “Метамісто: Схід” програмі “Близько та далеко: Культура і конфлікт”, будуть разом досліджувати питання того, як культура мирними методами може долати конфлікти, стимулювати мир та розвивати спільноти в містах на Сході України. Серед міст, котрі перебувають у дослідницькому фокусі: Костянтинівка, Бахмут, Добропілля, Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

Кожен тандем, український + німецький дослідник, буде працювати з одним із п’яти міст Донецької / Луганської областей, для якого визначать тему та методику дослідження. Організатори саме зараз набирають тандеми дослідників з обох сторін.
Для того, аби забезпечити освітній аспект програми, передбачаються навчальні поїздки до Німеччини. А для гарантії практичності результатів запланована робота у містах на Сході та консультації з локальними партнерами для перевірки актуальності висунутих гіпотез.
Ми шукаємо 5 людей з України та 5 - з Німеччини для участі у
Тривалість програми: серпень 2018 - травень 2019
Серед основних активностей:
Дослідницькі поїздки в міста на Сході - у вересні та січні/лютому. Навчальний тур до Німеччини «Перетворення промислових регіонів на культурні ландшафти» у жовтні 2018.
Відібраним учасникам надається стипендія. У стипендію входять витрати на навчальні поїздки до Німеччини, а також поїздки включно з харчуванням та проживанням для дослідницьких подорожей на Схід України і для заключної презентації. 
Ви можете подавати заявки на участь, якщо відповідаєте цим вимогам:
- працюєте з питаннями розвитку міст та/чи здійснюєте проекти у сфері культури;
- маєте інтерес до теми мирних методів долання конфліктів чи стимулювання миру через роботу з розвитком спільнот;
- навчаєтеся або навчались на спеціальностях, повязаних з роботою у сферах культури, урбаністики, розвитку спільнот (community building);
- добре володієте англійською мовою усно і письмово;
- для української сторони - народилися, проживали чи досі живете в Донецькій/Луганській областях, або завдяки своїй роботі заглиблювалися у культурне середовище східних міст.

Супровід дослідницьких тандемів буде здійснювати команда проекту “Метамісто: Схід”, яка координується громадською організацією Гараж Генг в межах програми “Код міста”, спільно з Ґете-Інститутом в Україні за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Просимо заповнити аплікаційну форму за посиланням https://goo.gl/6iVG8v та надіслати своє CV англійською мовою до 20 червня 2018 на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь також до Ілони Демченко.

Дослідники мають переваги при відборі у Літню школу Європейського університету Віадріна: https://bit.ly/2s4dlLP. Дедлайн 10 червня!