Main menu

IMG 2251 a60fa 1b030Після виходу нашого матеріалу про нові правила прийому першокласників, декілька здивованих батьків почали писати коментарі про незручність закріплення за школою, що знаходиться у двічі далі. За коментарями ми звернулись у відділ освіти Бахмутської міської ради.   

«У 18-й та 12-й школі немає приміщень, щоб відкрити більше класів, а в 24-й можуть відкрити третій клас, є потужності у 2-й школі. Нам хочеться врахувати всі побажання батьків, але це фізично не можливо. Ми таким чином зможемо знизити навантаження і з тих шкіл, якщо в 24-ту прийдуть додаткові діти, два переповнені класи ми зможемо розділити на три», - каже заступник начальника відділу освіти Оксана Карпець.

Тобто, у зв’язку з перевантаженістю 18-ї та 12-ї шкіл дітям з цих районів прийдеться перейти у ЗОШ№ 2 чи 24.  

32 eaafe

31 0bccc

Що стосується процедури прийому заяв на цей рік, то вона буде відбуватися наступним чином:

«Закріплення затверджене рішенням виконкому дійсне на цей навчальний рік. На наступний рік ми плануємо прийняти нове рішення. Це буде десь у листопаді-грудні 2018 року, тобто за півроку до подання заяв. В цьому році ми приймаємо заяви від батьків до 31 травня, якщо залишиться вільне місце то за жеребкуванням буде добір дітей з територій обслуговування інших шкіл, не там де дитина проживає», - розповіла Карпець.

У відділі освіти також нагадали, що підтвердити місце проживання, тобто закріплення за відповідною школою, можна не тільки місцем реєстрації, але й договором про оренду, актом обстеження житла.