Main menu

15110ec19f1d cf21eМайже місяць відділяє сьогоднішніх школярів Бахмута від нової якості - випускники, а потім і студенти. Завтра у випускників починається сесія зовнішнього незалежного тестування. Щоб підтримати учнів 11-класів у відповідальний час, школярі ЗОШ№10 приєдналися до всеукраїнського флешмобу.

Як повідомляється на сайті відділу освіти, педагогічний та учнівський колектив Бахмутської загальноосвітньої школи №10 вирішив підтримати щорічну акцію #ЩастиНаЗНО, запроваджену Фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну» та освітнім проектом «Відкривай Україну». Мета акції - надати моральну підтримку та підсилити впевненість у власних силах учнів 11-тих класів та всіх, хто складає зовнішнє незалежне оцінювання.

657ef1e88a17 88ddb

«Серед учнів 11-х класів поки є 17 претендентів на нагородження медалями за відмінне навчання: 16 йдуть на золото і один на срібло. Але остаточно стане ясно, з якими успіхами хлопці закінчили шкільне навчання, тільки після всіх результатів ЗНО », - розповіла спеціаліст Управління освіти Бахмутського міської ради Ганна Орел.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в нинішньому році продовжиться з 22 травня по 13 червня:

- тестування з математики - 22 травня;

 - тестування з української мови та літератури - 24 травня;

 - тестування з іспанської, німецької, французької мов - 29 травня;

 - тестування з англійської мови - 1 червня;

 - тестування з біології - 4 червня;

 - тестування з історії України - 6 червня;

 - тестування з географії - 8 червня;

 - тестування з фізики - 11 червень;

 - тестування з хімії - 13 червня.

Результати ЗНО з української мови та літератури, іноземних мов, математики та біології оголосять до 15 червня. А з історії України, географії, фізики та хімії - до 21 червня.

Уже традиційний парад випускників пройде в Бахмуті 23 червня. Цього року школи міста залишає 205 випускників. Як розповіла Ганна Орел, відділ освіти також запросив 16 випускників, які проживають на тимчасово непідконтрольній території, але чи зможуть вони приїхати - поки не відомо.