Main menu

i 83293В Бахмуті оголошено конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті, який поєднає центр міста, райони вулиць Маріупольської, Широкої, Пушкіна та Чайковського. Це дуже вистражданий маршрут. Спочатку його пропонували студенти педагогичного коледжу, але їх петиція не набрала необхідну кількість голосів. А ось петиція від студента Горлівського інституту іноземних мов була підтримана й бахмутчанами, й депутатами.

Пропозиція створити такий маршрут вперше прозвучала від студентів педагогічного коледжу, в рамках проекту "Школа юного громадянина", та набрала лише 187 голосів у підтримку і не була винесена на розгляд депутатів.

444 758d3

Але наприкінці 2017 року, студент Горлівського інституту іноземних мов - Аркадій Петросян знов запропонував таку ідею. Петиція отримала підтримку від бахмутчан, але визвала гарячі дискусії на депутатських комісіях - з приводу чи дійсно необхідний такий маршрут бахмутчанам.

Читайте також: "Появится ли в Бахмуте новый автобусный маршрут?"

Все ж таки петиція була винесена на розгляд депутатів і вони підтримали створення нового маршруту.

Читайте також: "З вулиці Чайковського на вулицю Маріупольську можна буде дістатись автобусом.

15 травня на офіційному сайті Бахмутської міськради оголошено конкурс на перевезення пасажирів на новому автобусному маршруті.