Main menu

Одяг, взуття, іграшки для дітей віком від 1 до 16 років чекали на нових власників у п’ятницю, 2 лютого, в Бахмуті. Спершу волонтери громадської організації «Юні Леді та Джентльмени Бахмута» заїхали до вихованців міської школи-інтернату. Дітворі передали благодійну допомогу і смачний корисний дарунок від «Діда Солодкого» – 10-літрове відро меду. Вихованці інтернету неабияк зраділи візиту волонтерів та почали поспішно розбирати подарунки.

Интернат1 9be98

 

интернат3 1 1dc46Опісля навідались до Бахмутської спілки ветеранів АТО, на базі колишньої школи №3 за адресою Горбатова, 42. Там волонтерів з нетерпінням чекали містяни та гості Бахмута.

игрушки 512fb

люди и вещи 1bf17

Гуманітарної допомоги було чимало, але її розібрали майже одразу. Оксана, мати 4 дітей, яка виховує Дмитра, Дениса, Артема та Маргариту, відверто радіє турботі про тих, що потребують допомоги:

«Подібні акції допомагають зробити дітей щасливим. Інколи ми, батьки, не маємо змоги купити ту саму книжку чи іграшку. Тому спасибі всім, хто організовує таку допомогу. Потреба в ній не зникне, мені здається, ніколи», - зазначила Оксана.

Оксана с вещами d11ea

Гуманітарну допомогу з Рівного до Бахмута передають вже не вперше. Як розповіла керівник громадської організації «Юні Леді та Джентльмени Бахмута» Вікторія Шуміловська, посилки з речами отримували і раніше, але не так багато. Переважно відвозили допомогу до Бахмутської школи-інтернату І-ІІ ступенів №1. Цього разу отримали палет із 12 коробок, тому вирішили запропонувати речі та іграшки всім, хто має в них потребу:

«Такі гуманітарні акції ми проводимо разом із рівненським НВК «Колегіум»: там діти та вчителі збирають речі і передають нам. Але в планах у нас є й ще одна співпраця з Рівненщиною: у майбутньому готуємося взяти участь у програмі, яка передбачає поїздку дітей із Бахмута до Рівного», - ділиться Вікторія.

Вика с вещами 1 fd309

Десь за півгодини всі коробки спорожніли. Люди покидають приміщення усміхнені та з придбаннями. А волонтери чекатимуть наступних посилок, та обов’язково повідомлять Бахмут, коли у подальшому передаватимуть гуманітарну допомогу.