Main menu

Хоча для району Бохонов був людиною новою і не так довго займав посаду на звіт зібралася повна зала. Керівники селищних рад, представники політичних партій та агропромислових підприємств, громадськість, ЗМІ. Доповідь тривала більш ніж півгодини і стосувалася різних сфер життя району, наприкінці керівник РДА сказав слова подяки і пішов з трибуни зі сльозами на очах.

Звіт почався з успіхів реформи децентралізації, яка за останні два роки допомогла створити в Бахмутському районі три громади – це найкращій показник в області.

IMG 0021 2f0c5Одним з успіхів, яким не може похвалитися не один район і міська громада, що запровадила команда Володимира Бохонова - це конкурс міні проектів на підтримку громадських ініціатив, за яким в цьому році з районного бюджету було виділено 890 тисяч гривень. Бохонов подякував волонтерам, команді військово-цивільного співробітництва, колегам і аграріям. Він повідомив, що завтра в нього останній робочий день, після звільнення посади, його переводять в Маріуполь.

IMG 0029 4e929

IMG 0030 48563До речі, наступним керівником Бахмутської РДА буде призначений Олег Тверитинов, який у минулому очолював міський відділ міліції.

Найкращі побажання Бохонову висловив голова Бахмутської районної ради Євгеній Пластун, колектив адміністрації. Захід завершився виступом заступника голови Донецької військово-цивільної адміністрації Віктора Ремського, що розказав про успіхи роботи команди очільника ВЦА Павла Жебрівського та плани на майбутнє.

IMG 0028 11213

IMG 0039 ec4f6

IMG 0036 ee107