Войти
Main menu

Керівництво Бахмутського району запровадило Програму надання фінансової підтримки для малого та середнього бізнесу, громадських ініціатив на вирішення соціальних та екологічних проблем. З районного бюджету виділили майже чотири мільйона гривень, у конкурсі можуть приймати участь юридичні та фізичні особи, громадські організації та органи самоорганізації населення.

Фінансова підтримка суб'єктів господарювання направлена на розвиток сільськогосподарських кооперативів - придбання обладнання для цехів по переробці молочної, м'ясної, рибної продукції, овочів та плодів. Також будуть підтримані юридичні та фізичні особи, які займаються в галузі тваринництва та рослинництва з розвитку органічного землеробства, зеленого туризму. Фінансування цього направлення саме велике - 1,6 мільйона гривень.

"Ми хочемо допомогти тим підприємцям, які вже мають чіткий та конкретний бізнес-план свого діла, які прагнуть свторювати нові робочі міста та розвиватися. Нажаль, брак фінансових коштів гальмує розвиток підприємництва. Тому влада намагається допомогти та підтримати в тяжкі часи підприємців" - розказав голова Бахмутської районної державної адміністрації Володимир Бохонов.  

бох7 6073c

"Інколи, влада потребує інформації від ініціативної громадськості, яка б показала проблеми суспільства, що необхідно скоріше вирішувати. Тому районна влада розробила та виділила фінансування й на соціальні проекти, та й цілеспрямовані - на вирішення екологічних проблем" - додав Володимир Бохонов.  

На заходи з озеленення керівництво Бахмутського районну виділяє один мільйон, на заходи, що направлені на відновлення санітарного стану річок та знищення стихійних звалищ - по півмільйону гривень.

Фінансування  конкурсу міні-проектів для вирішення соціальних проблем передбачає один мільйон гривень з районного бюджету.

"Дане направлення програми надасть соціальних ефект, посприяє згуртованості населення та підвищення їх свідомості" - зазначив Бохонов.  

За грантові кошти учасники позмагаються на конкурсній основі, комісія з представників Управління економіки та з залученням фахівців зі сфери ЖКГ, екології Бахмутського району визначить переможців.

"Якщо бажаючих буде багато, то ми збільшимо суми фінансування Програми" - сказав Володимир Бохонов.  

В найближчий час відбудеться офіціальне представлення Програми надання фінансової підтримки для малого та середнього бізнесу, громадських ініціатив на вирішення соціальних та екологічних проблем, слідкуйте за інформацією на офіційному сайті Бахмутського району.

рада7 1312b

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль