Войти
Main menu

Крім того до розгляду громадськості пропонують програму соцекономрозвитку, програму охорони здоров’я населення на наступні чотири роки, програму висвітлення діяльності міськради та її посадових осіб в ЗМІ. Засідання має відбутися у приміщенні Клубу ветеранів Міського центру культури і дозвілля о 15.00. Вхід вільний. З цих питань можна надати пропозиції та зауваження.

За інформацією, яка розміщена на сайті міськради в порядок денний включено шість питань. Про проект програми соціального і економічного розвитку міста Бахмуту на 2018 рік розкаже начальник Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради Марина Юхно. 

За проектом «продовження виконання заходів щодо розчищення ділянки 4,5 км русла Бахмутки буде вартувати міському бюджету 20 мільйонів гривень, ще 29 мільйонів гривень планують освоїти за рахунок коштів обласного бюджету.
Друге питання стосується сфери медичного обслуговування. В порядку денному воно звучить таким чином: «Про розгляд проекту комплексної програми «Охорони здоров’я населення м.Бахмуту на 2018-2020 р.р.». Прочитати проект немає змоги, бо її немає у вільному доступі. Цікаво, як при таких умовах члени громадської ради та активна громадськість зможе підготуватися до розгляду питання. Сама назва програми не дає уявлення, що саме будуть робити з системою охорони здоров’я – розвивати, описувати, спостерігати?
За програмою про висвітлення діяльності Бахмутської міськради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів Бахмутської міської ради у засобах масової інформації на 2018-2020 роки визначається з бюджету буде витрачено майже 2,7 мільйонів гривень. 
Розробники програми вважають, що висвітлення діяльності буде сприяти запровадженню постійного діалогу влади з громадою міста з метою залучення широких верств населення до обговорення та участі у вирішенні актуальних питань життєдіяльності міста; створення об’єктивної громадської думки стосовно органів місцевого самоврядування Бахмуту. Що в свою чергу підвищить активність громадян в 1,5 рази. Але як будуть вимірювати цей показник не сказано.
Цікаво, що в програмі змінюється обсяги фінансування у співвідношенні телевізійних програм та газетних публікацій. Якщо в цьому році на це визначили по 300 тисяч гривень, які були призначені на оплату за випуск матеріалів комунальному телебаченню та газеті «Вперед». В 2018 році телебаченню призначають 360 тисяч гривень, газеті – 240 тисяч.
Також будуть обговорено план роботи Громадської ради на 2018 рік.

Перед розглядом проекту рішень на виконкомі питання підвищення тарифу на послугу ТОВ «Бахмут- Енергія» виносять на розгляд громадськості. Для населення тариф пропонують підвищити до 40,74  гривень за один квадратний метр опалюваної площі за місяць. Зараз тариф встановлено тариф 35,02 гривні.

Зі всіма проектами рішень (окрім охорони здоров’я) можна на сайті міськради у розділах проекти рішень виконкому та міської ради.

Комментарии   

+2 #1 Банкир 06.12.2017 11:10
А еще в программе: агитация банковских услуг одного государственного банка.
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль