Войти
Main menu

Перелік заходів, які можна профінансувати за рахунок бюджетних коштів затверджується Програмою соціально-економічного розвитку. Пропозиції органів і управлінь Бахмутської міської ради включені в проект рішення, який будуть затверджувати на сесії 20 грудня. Як подати свої пропозиції та зауваження, читайте далі.

По-перше, з програмою треба детально ознайомитись, що можна зробити через сайт міської ради. За посиланням можна скачати проект рішення, який містить близько десяти додатків. Починати вивчати інформацію можна з довідки, яка включає загальні заходи, по більшості з котрих вказано фінансування. Конкретні суми по фінансуванню є в окремому додатку.

Як і кожного року програмою планують зростання кількості підприємців та працюючих, обсягів виробництва. У розділі про транспортні перевезення ви побачите цікаву інформацію про збільшення фінансування комунального підприємства «Бахмутелктротранс». З міського бюджету планують виділити 9 мільйонів гривень на капремонти трьох тролейбусів, і аж 27 мільйонів гривень на компенсаційні виплати за пільговий проїзд. В цьому році на цю статтю було закладено 10 мільйонів. В допомогу комунальному підприємству «Бахмутський комбінат комунальних підприємств» також планують виділити кошти на придбання трьох одиниць спецтехніки (вартість не вказана).

За проектом «продовження виконання заходів щодо розчищення ділянки 4,5 км русла  Бахмутки буде вартувати міському бюджету 20 мільйонів гривень, ще 29 мільйонів гривень планують освоїти за рахунок коштів обласного бюджету. За рахунок обласного бюджету також хочуть озеленити лівий берег Бахмутки та бульвар Металургів – на кожний захід запланували близько шости мільйонів гривень.

На виплату стипендій обдарованим дітям запланували в міському бюджеті запланували 85,5 тисяч гривень, а обдарованим спортсменам 340 тисяч гривень. На харчування учнів буде витрачено 3,4 мільйони гривень. Не зрозуміло яка сума має бути виділена на облаштування інклюзивних класів – планується зробити 4 пандуси і комплекти підручників. Запланували закупку літератури для бібліотеки, але конкретної суми по цій статті також немає.

Звісно після вивчення програми у Вас з’являться свої питання і пропозиції тож як про них повідомити до міськради:

  1. Прийти на Громадську раду і подати їх в письмовому і усному вигляді. Засідання відбудеться 5 грудня о 15.00 в приміщенні Клубу ветеранів Міського центру культури і дозвілля пл. Свободи,1.
  2. Прийти на депутатські комісії. Точного часу і місце проведення міськрада не повідомляє. Відомо тільки що це відбудеться 13-15 грудня. Час можна з’язувати за тел. 44-02-33. Чи у свого депутата.
  3. І звісно можна прийти на засідання сесії, яке відбудеться 20 грудня о 9.00 у великому залі Бахмутської міськради. Для того, щоб ваші пропозиції були почуті не затягуйте до дня сесії, бо за практикою зміни під час голосування вже не вносяться.

 

Комментарии   

0 #1 зоя 08.12.2017 14:25
а где обещанные троллейбусы по ул независимости Ждем 25 лет
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль