Войти
Main menu

В Бахмуті вперше втілюється бюджету участі - коли саме громада приймає рішення, куди витратити кошті місцевого бюджету. І хоча серед проектів багато таких, які направлені на вирішення власних потреб, є і ті, що задовольняють потреби усієї громади. Якщо ти хочеш мати чистий пляж біля ставка "Північний", щоб місто мало інформативні таблички про історичні місця, щоб молодь могла створювати відеоролики у сучасній студії, щоб діти з вадами слуху мали змогу навчатись з сурдопедагогом, щоб безпритульні тварини мали домівку, то голосуй прямо тут і зараз.  

На момент подання проектів їх було 34, після проведення презентації кожним автором власної ініціативи - залишилось 32. Бахмутський краєзнавчий музей з трьох проектів зробив один.

До закінчення голосування за проекти по громадському бюджету залишилось п'ять днів. Станом на сьогодні проголосувало 1335 мешканців Бахмуту, віддано 3910 голосів (ці дані постійно змінюються), кожна людина має право проголосувати за п'ять вподобаних проектів. Не всі використовують всі п'ять голосів.

Приємно відзначити, що серед лідерів є проекти, у випадку перемоги яких, вигоду отримує вся громада Бахмута, наприклад, це створення інформаційних табличок про історію міста, побудова додаткових вольєрів та покращення умов праці на стерилізаційному майданчику.

IMG 7177 6b40d

Михайло Дедунов під час презентації проекту "Інфо Точка" - інформаційні таблички

IMG 7182 d0460

Катерина Арисой презентує проект стосовно побудови додаткових вольєрів для безпритульних тварин

Найбільше голосів поки набирає проект "Простір відпочинку біля ставка "Північний" - 224 голоси. На другому місці по кількості голосів не менш соціально значущий проект - "З надією у майбутнє", створення кабінету сурдопедагогу для дітей з вадами слуху - 221 голоси. І це не зважаючи на те, що спочатку проект отримав саме від Управління освіти Бахмутської ради негативний висновок. І лише завдяки, наполегливим переконанням секретарю Бахмутської міськради Світлани Кіщенко, проект потрапив на голосування.

IMG 7149 17a63

Ганна Очкурова бажає, щоб біля ставка "Північний" завжди було зручно та чисто

Далі проекти набирають більш-менш однакову кількість голосів. Так, всі чотири проекти, направлені на переоснащення та покращення благоустрою території Бахмутської центральної районної лікарні мають майже по 200 голосів.

Серед 12-ти проектів у сфері "Освіта" - два проекти від УВК №11 - сучасна бібліотека та шкільний стадіон наближаються до 200 голосів. Також два дитячих садочки "Кульбабка" та "Зірочка" набирають майже по 100 голосів.

Ті проекти, які за кошти усієї громади мають намір вирішити власні потреби, наприклад провести ремонти у приміщенні ОСББ, придбати комп'ютерну техніку, облаштувати кімнату кухонними гарнітуром, також не відстають. Майже всі  вони вже мають 200 голосів.

На жаль, цікавий проект від школи №18 «NewMediaSchooL» - інформаційний медіа-ресурс для сучасної учнівської молоді, поки не набирає достатньої кількості голосів для перемоги. Хоча ініціатор проекту використовує різні засоби, щоб залучити підтримку, зробив навіть мотивуючий відеоролік.

IMG 7179 530ab

Андрій Кузнєцов пропонує підтримати проект щодо створення сучасної  інформаційно-медійної студії

Проект Наталі Зубар, щодо створення секції фітнесу та настільного тенісу для людей з ураженням опорно-рухового апарату, поки набрав незначну кількість голосів.

Не будь байдужим, проголосуй за проект, який вважаєш важливим та необхідним для людей!!! Проголосуй прямо зараз!!!

Підтримати вподобаний проект та переглянути детальну статистику за результатами голосування можна тут. Дуже зручно голосувати через систему ПриватБанк.

Також голосувати можна й у приміщенні Бахмутської міської ради. При собі обов'язково мати паспорт.

Комментарии   

-2 #1 Сергей 06.11.2017 13:23
Валяйте и дальше через Дениса Руденко заниматься псевдопроектами!!!
Цитировать
-1 #2 Небайдужа 08.11.2017 19:58
Питання: Чому дитячі садки отримали меньше голосів ніж проект очистки північного ставка?Адже автори проектів про ставок, кімнати квартального комітету та т.п. не мають такого спілкування з реальними людьми як працівники закладів освіти та медицини, практично не виходять із кабінетів, які хочуть відремонтувати. Згадайте, північний ставок вже чистили, завозили пісок. а зараз на нього вимагають аж 88 тисяч!!! Відповідь: у цих "авторів" є доступ к паспортним даним людей навідміну тих, хто голосує реально, приходить особисто до горисполкому, де на них дивляться здивовано...Ставок - це добре, але... Майте совість, віддайте гроші дітям і хворим, тим, кому вони необхідні.
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль