Main menu
talisman pajero 252dd

Як поліцейські повинні захищати права громадян? Чи зобов’язані вони знати законодавчі акти? На підставі яких нормативних актів поліцейський має право зупиняти водіїв та перевіряти їх документи? Чи зобов’язаний поліцейський пред’являти службове посвідчення на прохання людини? Чи мають вони право ображати людину, перебуваючи при виконанні обов’язків? На ці та інші запитання ви зможете отримати відповіді 22 вересня, о 17.00 годині, у прямому ефірі громадського медіа-порталу «Бахмут IN.UA».

Не так давно в соціальних мережах з’явилось відео, яке зробив мешканець міста. На відео зафіксований поліцейський, який зупиняв автомобілі та перевіряв документи у водіїв. До речі, він, навіть, не представився на прохання чоловіка, що робив зйомку. Відео визвало активне обговорення. 

Щоб прояснити ситуацію, надати можливість висловитись представникам поліції, почути думку автора відео, отримати коментарії від юридичних спеціалістів до студії запрошені гості – Станіслав Загурський, заступник начальника сектору превенції Бахмутського відділу поліції ГУНП в донецькій області, майор поліції, автор відео та фахівець в області права, кандидат юридичних наук у сфері адміністративного права та процесу, фінансового та інформаційного права Алла Олейнік.