Войти
Main menu

Як поліцейські повинні захищати права громадян? Чи зобов’язані вони знати законодавчі акти? На підставі яких нормативних актів поліцейський має право зупиняти водіїв та перевіряти їх документи? Чи зобов’язаний поліцейський пред’являти службове посвідчення на прохання людини? Чи мають вони право ображати людину, перебуваючи при виконанні обов’язків? На ці та інші запитання ви зможете отримати відповіді 22 вересня, о 17.00 годині, у прямому ефірі громадського медіа-порталу «Бахмут IN.UA».

Не так давно в соціальних мережах з’явилось відео, яке зробив мешканець міста. На відео зафіксований поліцейський, який зупиняв автомобілі та перевіряв документи у водіїв. До речі, він, навіть, не представився на прохання чоловіка, що робив зйомку. Відео визвало активне обговорення. 

Щоб прояснити ситуацію, надати можливість висловитись представникам поліції, почути думку автора відео, отримати коментарії від юридичних спеціалістів до студії запрошені гості – Станіслав Загурський, заступник начальника сектору превенції Бахмутського відділу поліції ГУНП в донецькій області, майор поліції, автор відео та фахівець в області права, кандидат юридичних наук у сфері адміністративного права та процесу, фінансового та інформаційного права Алла Олейнік.  

Комментарии   

-1 #1 Iван 21.09.2017 22:23
Що це…?
Ганьба…!!!
У «Бахмут IN.UA» мета – принизити і образити нашу доблесну поліцію?
Ви що собі дозволяєте?
Ви з розуму з'їхали?
Основна маса співробітників поліції, це нормальні і доброчесні співробітники, які готові прийти на допомогу громаді, у будь-який час дня і ночі!
…виродки, виявляється, є!
Ну, навіщо ви його рекламуєте??????????
Адже, нормальних же, БІЛЬШЕ!
Цитировать
+1 #2 КЕТ 22.09.2017 12:21
Чого ви так переймаєтесь! Ніхто не говорить, що нормальних не має. Може як раз і виявиться, що це непорозуміння і просто невдала зйомка:)))
Цитировать
0 #3 111 22.09.2017 12:48
та да, то он просто играл в плохого полицейского ;)
Цитировать
+1 #4 Игорь69 22.09.2017 20:09
Ага! Номинант на оскар на лучшую роль корумпированного, безграматного и тупого полицейского. Образование точно театральное!
Цитировать
+1 #5 Кукрыниксы 24.09.2017 15:12
А хотелось бы чтобы каждый увидев как пытаются заработать такие менты, а они не полиция в душе, снял их и выложил в Фейсбук или куда еще...
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль