Войти
Main menu

Сьогодні міський голова Бахмута Олексій Рева приймав участь у судовому засіданні з приводу справи про конфлікт інтересів. Рева не тільки особисто прибув на розгляд справи за поданням НАЗК, але й прокоментував інформацію про затримання і обшуки. Тим часом громадськість готує характеристику мера для суду.

В пресі з’явилися повідомлення про обшуки у членів родини і працівників кампаній Олексія Реви, також повідомлялося про затримання «незмінного» мера. В прес-службі Бахмутської міської ради повідомили, що мер не залишав місто останніми днями і продовжує виконувати свої обов’язки.

Рева також дав коментар з приводу обшуків, назвавши їх політичним тиском від опозиції, яка хоче завадити йому приймати участь у наступних виборах.

На судовому засіданні сьогодні розглядалася наявність письмових доказів, про те що Рева перед розглядом на сесії Бахмутської міської ради питання про виділення землі членам його родини, надав інформацію про конфлікт інтересів. Докази цього були представлені суду. На засіданні також виступив свідок, який повідомив, що під час розгляду питання на сесії, Рева вголос не повідомив депутатів про конфлікт інтересів.

Завтра розгляд справи буде продовжено. Початок о 13.00. Громадськість, яка була присутня на засіданні вже підготувала для суду характеристику на міського голову. Виявилося, що у матеріалах справи немає характеристики, її на завтра від правопорушника підготує виконком, своє бачення наслідків діяльності Олексія Реви на посту міського голови Бахмута, надали члени громадської організації Бахмут Український, документ підписали активісти.

IMG 20170612 193923 d5ad6

 

Комментарии   

-2 #11 Андрей Коц 13.06.2017 22:04
И кстати человек данной писульки впринципе адекватный... Только со старой идеологией
Цитировать
0 #12 Роман 14.06.2017 12:09
А и правда! Что нельзя было грамотно напечатать?
Цитировать
+16 #13 Иван 14.06.2017 17:31
Ну, и какова судьба вашей «характеристики»?
Запомните, – все ваши усилия, направленные на то, что бы ослабить ЕГО, делают ЕГО только сильнее и увереннее!!!
А вас – всё больше и больше никчёмнее…

Р.S. Вы так и не ответили, кто эти люди, вписанные в «документ», или это тайна? Или это вымышленные люди?
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль