Main menu

Міський голова Бахмуту Олексій Рева особисто прийшов на судове засідання, у якості свідка також була запрошена начальник організаційного відділу Тетяна Чернікова. Але розгляд справи перенесли у з’язку з тим, що прокурор не мав підтвердження прав на розгляд адміністративних правопорушень.

За пропозицією судді Олександра Брєжнева, який зазначив, що питання резонансне, з погляду того, що на засіданні присутні представники преси і слухачі, тому розгляд справи на довго переносити не можна. Наступне засідання призначили на 21 квітня на 16.00.

За цей час прокурору Донецької області Павлові Старикову призначено надати суду доручення, що підтверджує його повноваження у справі.

Як повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції міський голова Бахмута (до 4 лютого 2016 року - м. Артемівськ) порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів ’я. Зокрема, на засіданнях сесій Артемівської міської ради під час розгляду питань про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок в оренду в т.ч. підприємству своєї дружини, він порушив правила врегулювання конфлікту інтересів в діяльності міських голів, а саме самостійно публічно не оголосив про конфлікт інтересів.