Main menu

На Донеччині ЗСУ розробили унікальний дрон «Інквізитор»

007 8850e16829dab10a6a6c98e5940b95c9 947b3Військові з аеророзвідки Донецького напряму, розробили нову ефективну модель дрона під назвою «Інквізитор», назвали його на честь військовослужбовця 56 бригади, який бореться за українську спадщину. Аеророзвідник 56 бригади ЗСУ Олександр з позивним «Єнот» розповів медіа «Вчасно», що дрони — це зброя, яка змінила хід війни.

За словами, Олександра найбільше втрат українська піхота зазнає через штурмову техніку рф, наприклад танки, у таких випадках рятують дрони.

«Ми втратили найбільше піхоти саме через танки, - говорить «Єнот». – Коли танк працює через загородження, нашій артилерії важко його дістати. Це можна зробити лише завдяки «пташкам».

ЗСУ на полі бою використовують різні дрони, як українські, так і закордонні. Стосовно перших, боєць з позивним «Єнот» розповідає, що є деякі нюанси, зокрема — це слабкий захист від радіоелектронної боротьби.

«У нас є питання до українських дронів… Наприклад, заміна акумуляторів займає багато часу, а у нас його немає під вогнем. Щоб замінити акумулятор треба відкрити дрон, дістати дроти, від'єднати акумулятор, потім приєднати до дротів новий, відбалансувати «пташку». Або ось незрозуміла розробка – великий червоний парашут, на якому спускається дрон. А ми ж працюємо на передовій, і користуючись цим «винаходом» просто «палимо» своє місце розташування».

Що таке «Інквізитор» 

Розроблюючи «Інквізитор» врахували попередній досвід, над дроном працювали професійні інженери та програмісти. Новий дрон назвали на честь одного з побратимів, який має позивний «Інквізитор» і є завзятим борцем за українську спадщину.

«Інквізитор» має потужний захист від радіоелектронної боротьби, бойовий радіус до 50 км та швидкість 100 км/ год і більше.

З дроном можливо працювати на відстані до 25 км від оператора, а також з ним можна працювати з укриття. Заміна акумулятора триває одиниці секунд, дрон має безпечну для оператора систему скидання боєприпасу

Окрім того, «Інквізитор» оснащений камерою з оптичним зумом, яка допомагає вчасно  виявляти живу і технічну силу супротивника. «Інквізитор» може нести на собі 2 міни 82 калібру, або одну 120 калібру, або гранату РКГ 3 – це те, чим можна знищити техніку зверху.

Щоб допомогти ЗСУ швидше запустити виробництво дрону «Інквізитор» українців просять долучатися до збору.

Реквізити нижче:

Банка Моно —  https://send.monobank.ua/jar/AKkXPgNw7P

Карта євро: 5375419908063306 

Карта долар: 5375418810868661 

PayPal :

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Фото: «Вчасно» 

Читайте також: Інтелектуальна війна: як в Україні планують розвивати оборонний комплекс

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!