Main menu

Від початку вторгнення у Бахмуті зафіксували понад дві тисячі пожеж

317612245 519344586900951 7917180852735695320 n cb5daЧерез російські обстріли в Бахмуті щодня страждають люди та їхні будинки. У теперішніх умовах, службі ДСНС в місті не завжди вдається виїздити на виклики через безпекову ситуацію.

В пресслужбі нам повідомили, що від початку повномасштабного вторгнення в Бахмуті зафіксували понад дві тисячі пожеж.

«В деяких районах міста є можливість виїхати, а до району Забахмутка чи М'ясокомбінат туди доїхати дуже важко, там через дамбу їхати неможливо, там постійно обстріли», — наголошують у пресслужбі.

Рятувальникам доводиться працювати у важких умовах, гасити пожежі доводиться, ховаючись від російських обстрілів. Станом на 29 листопада в місті зафіксовано 2595 випадків пожеж від початку повномасштабного вторгнення.

На всі виклики фізично не встигають виїздити розповідають у пресслужбі ДСНС.

«Ми намагаємося доцільно використовувати матеріали. Враховуємо також людський фактор, щоб не зазнати втрат серед особового складу. Звичайно, де є можливість ми їдемо, але є випадки де постійно обстріли продовжуються і це дуже ризиковано. Інколи їхати на виклик вже недоцільно», — розповідають у ДСНС.

Додають, що зараз рятувальникам важко не тільки фізично впоратися з такою кількістю викликів, але й психологічно. Обстріли у місті йдуть постійні й рятувальникам днями доводиться їздити на виклики. Облік поранених у ДСНС зараз не ведуть, пояснюють що наразі цією інформацією не володіють.

Фото: ілюстративне, Головне управління ДСНС України у Донецькій області

Читайте також: В Бахмуті почали вивозити сміття, але не всюди

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!