Main menu

Стало відомо, скільки дітей залишилося в Бахмутському районі

637f75f7aa411324092080 e24ddВ Бахмуті попри щоденні російські обстріли все ще залишаються діти. Поліція вкотре закликає евакуюватися бахмутян та не наражати дітей на небезпеку.

Про це повідомляє ГУ Нацполіції в Донецькій області

Тільки за останній тиждень окупанти здійснили щонайменше 14 масованих ударів по житловому сектору. Дві людини загинули одразу, 11 дістали поранення різного ступеня тяжкості, кажуть в поліції.

Проблемою є те, що в найнебезпечніших районах, доступ до яких вкрай складний, залишаються жити люди, до того ж з дітьми. Щоб допомогти їм, співробітники поліції ризикують життям. Діти в місті зараз не мають належного медичного догляду та доступу до навчання.

Відтак, у Бахмуті зараз є 306 дітей, а загалом у Бахмутському районі залишається понад дві тисячі дітей, більшість — у Торецькій громаді. Зараз евакуацією з Бахмута займаються поліція, військова адміністрація та волонтери, проте охочих виїхати все одно небагато. 

«Переконливо звертаюся до батьків: врятуйте ваших дітей. Згідно із законом, дорослі зобов’язані забезпечити дітям безпеку та належні умови життя. Якщо ви вирішили залишатися під вогнем, то дитина має бути евакуйована в супроводі одного з батьків або довіреної особи. Поліцейські організують виїзд, а влада – надасть безкоштовне жито, забезпечить соціальну допомогу», — зазначив Начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Руслан Осипенко Руслан Осипенко.

Нацполіція нагадує, що подати заявку на евакуацію можна за номером: 050-473-30-55 або ж звернутися до будь-якого поліцейського, іншого представника влади, передати чи через знайомих інформацію.

Фото: Нацполіція

Читайте також: Евакуація з Бахмута: корисні контакти

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!