Main menu

Як бахмутянка за допомогою лотереї зібрала гроші на корм тваринам

Screenshot 112 ff578Бахмутянка Влада допомогла зібрати гроші на корм безпритульним тваринам. Дівчина народилася у Бахмуті, тут закінчила школу, а згодом переїхала у Харків, проте не змогла залишитися байдужою, коли почула про допомогу рідному місту. Редакція «Бахмут IN.UA» дізналася, як Владі вдалося зібрати 65 тисяч гривень, зокрема і за допомогою моди.

Героїня розповідає, що до 19 років вона прожила в Бахмуті, після школи дівчина вступила в медичне училище, а потім переїхала в Харків. Тут бахмутянка живе й працює зараз. Втім, до рідного міста все одно часто приїжджала, останній раз вдома була в січні і це найбільший термін розлучення з містом за все життя, пригадує Влада.

За словами героїні, близько місяця тому вона почала шукати в бахмутському чаті можливість замовити корм через притулок «Лада» для тварин, в місті дуже багато безпритульних, яких підгодовують містяни, але була потреба в самому кормі, каже Влада.

Зазначимо, мова йде про телеграм-канал, який створила місцева волонтерка й підприємниця Інна Гайдай. Жінка допомагає не тільки тваринам, але й людям в місті отримати харчі, продукти гігієни тощо.

«Я вирішила відкрити банку (ред. функція Монобанку) і виставила в себе в інстаграм, дуже багато людей зголосилось допомогти і десь за півтори доби назбирали 36 тисяч здається і змогли замовити першу партію корму» — каже героїня.

photo 2022 11 07 20 13 10 7508b

Світшот, який за донат розігрувала Влада. Фото надане героїнею

Окрім цього, Влада придумала оригінальний спосіб зібрати кошти на їжу тваринам. Відтак, дівчина вже тричі проводила лотереї, призом якої ставала сукня чи світшот. Героїня зазначає, що має маленький інстаграм-магазин, у якому продає речі. 

«За невеличкий донат можно було прийняти участь в розіграші сукні або світшоту, як в останній раз, завдяки цьому на тому тижні змогли зібрати 26 тисяч і закрити половину оплати нової поставки корму» — розповідає Влада.

Однак, як розповідає бахмутянка зацікавленість людей у подібних розіграшах падає, тому такі лотереї проводить нечасто, витримує паузу. Водночас, героїня наголошує, що якщо буде термінова потреба закрити якийсь збір для міста — то розіграші стають ефективним способом для закриття збору.

Дівчина повсякчас намагається допомогти Бахмуту, зокрема відкликалася на прохання зібрати списки сховищ для бахмутян. За добу вона отримала понад 100 адрес, в найбільшому укритті знаходиться близько 70 людей  Влада зазначає, що зараз місто готується до зими, тож люди шукають буржуйки для опалення сховищ, для цього необхідно знати скільки буржуйок знадобиться.

Головне фото: Інна Гайдай, волонтерка.

Читайте також: «Жили як звичайна родина, поки не розпочалась війна»: дружина військового поділилась своєю історією

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!