Main menu

Стало відомо, скільки людей евакуювалися з Бахмута

 311999831 2953209704975464 8966372115817576942 n 89ae2 Міська влада Донеччини закликає людей за можливості евакуйовуватися з небезпечних зон. Це зокрема стосується й Бахмутського напрямку, наразі ситуація там напружена, ворог продовжує атакувати місто. Відомо, що близько 90% бахмутян евакуювалися, однак в місті ще залишилися люди, які не хочуть виїжджати.

Про це повідомив боєць ТрО Єгор Фірсов.

За словами чоловіка, в місті залишилося 10% людей, які не хочуть залишати Бахмут.

«Я хочу підкреслити, що це маленька частина людей. Не можна говорити про весь Бахмут. Значна більшість, 90% людей, з Бахмута виїхали. Залишилися оці умовні 10%, я насправді не знаю, скільки це, але це точно декілька тисяч людей, які за різними причинами їхати не хочуть», — сказав він.

В ефірі Фірсов також зазначив, що не всі мешканці Бахмута, які залишилися у місті, чекають повернення російських окупантів.

«Не всі там вата, я зустрічав одного чоловіка, у якого величезна собака і він не кидає свого пса, він гуляє з ним по місту, ми – військові – його усі знаємо, він за Україну, ніякий не ждун, але це його причина», — каже Фірсов.

Нагадаємо, що внаслідок російських обстрілів за минулу у добу у Бахмуті спалахнула цивільна інфраструктура, серед якої й будівля Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури. Місцеві повідомляють, що обстріли в місті зараз посилюються, багато людей мають пошкоджені дахи та вікна.

Бахмутська міська рада зазначає, що безкоштовна евакуація у Кіровоградську область триває.

Для того, аби безкоштовно виїхати до безпечного регіону та врятувати свою родину від постійних обстрілів, бахмутянам необхідно:

— залишити заявку за телефоном 0988903318 або 0954987615;
— дістатися до місця збору, звідки буде безкоштовний підвіз до евакуаційного потягу у Покровську.

Влада надає соціальні гарантії, зокрема безкоштовне житло, гуманітарну допомогу, медичну допомогу і тощо.

Фото: Поліція Донецької області

Читайте також: «В кредит корм не дають»: як бахмутянка допомагає місту триматися на плаву

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!