Main menu

Із Бахмута тимчасово евакуювали дев’ять навчальних закладів

5c0e1e227a9d8643170442 820x360 e1544434663487 1bf91Колектив продовжує займатися дистанційно на сьогодні це суто технічне переміщення – повідомив директор Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв Вячеслав Паржицький.

«На даний час "переміщення" носить суто технічний характер, виключно тимчасову зміну адреси: на черзі виготовлення дипломів, додатків до них тощо. На вимогу МОН України заклади освіти з ТОТ та небезпечних регіонів Донецької та Луганської областей тимчасово міняють адреси, тому, що виготовлення документів державного зразка на окупованих територіях та у небезпечних регіонах неможливе», - пояснив Вячеслв Паржицький.

Між тим перед колективами стоїть не лише технічні питання по зміні юричної адреси у зв'язку з наступальними діями агресора - російської армії, існує питання по евакуації матеріальних ресурсів. Деталі евакуації нам не розголошують.

У зв’язку з загостренням ситуації на Сході та за рекомендацією Міністерства освіти і науки України деякі з навчальних закладів Бахмута тимчасово перевели до більш безпечних регіонів країни.

Як повідомляє Бахмутська міська рада на своїй сторінці у Фейсбук, наразі із міста евакуювали такі навчальні заклади:

  1. Бахмутський педагогічний коледж,
  2. Бахмутський коледж транспортної інфраструктури,
  3. Комунальний заклад "Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім.І.Карабиця",
  4. Бахмутський медичний фаховий коледж,
  5. Приватний вищий навчальний заклад Донецький університет економіки та права,

До яких міст переїхали ці п’ять із дев’яти евакуйованих навчальних закладів, наразі не інформують. Чотири заклади вже мають тимчасову «прописку». 

  1. КЗ "Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю імені С.Бубки" перевели до Полтави.
  2. Горлівський інститут іноземних мов прихистила Дніпропетровська область.
  3. Відокремлений структурний підрозділ "Бахмутський індустріальний фаховий коледж Державного вищого навчального закладу "Донецький національний технічний університет" відтепер тимчасово продовжить свою роботу у місті Луцьк.
  4. Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут УІПА впроваджує освітню діяльність на базі основного місця дислокації у Харкові.