Main menu

Бахмутський пологовий будинок призупинив роботу

3 07bf1 a50bdВагітним повідомили і скерували у сусідні міста, де пологові будинки продовжують працювати, а краще порадили евакуюватись. До цих відділень жінку може довезти «Швидка» - для виклику потрібно звертатись за номером 103. Також призупинили свою роботу пологові будинки в Слов'янську, Добропіллі, Краматорську. Ситуацію прокоментував завідуючий пологового відділення Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування м.Бахмута Андрій Кулешов.

«Голова військово-цивільної адміністрації Доецької області Павло Кириленко оголосив евакуацію. Співробітники почали вивозити своїх родичів. У цих умовах надавати кваліфіковану медичну допомогу неможливо. За погодженням з Департаментом охорони здоров'я та Швидкою допомогою було розроблено маршрути переміщення породіль у сусідні міста, де працюють пологові відділення - в Лиман, Торецьк, Костянтинівку, Мирноград, Покровськ, Селідово. Лікарі жіночої консультації обдзвонювали вагітних і рекомендували переміститися в безпечні райони України. Для транспортування населення організовано евакуаційні автобуси від міськвиконкому. Щоранку відбувається коригування маршрутів.

Для допомоги тим вагітним, що поки залишаються в громаді в жіночій консультації протягом робочого дня приймає доктор Краснокутська Л.П. На вихідних та у не робочий час на «Швидкій допомозі» організовано амбулаторний прийом.