Main menu

Великодній подарунок — бахмутяни збирають кошти на сертифікати в АТБ для мам з дітьми

покупка в АТБВолонтерка Інна Гайдай ініціювала збір коштів на сертифікати в АТБ, за які бахмутські мами з дітьми зможуть придбати продукти до Великодня.

Про це Інна Гайдай повідомила в телеграм-спільноті.

Як допомогти?

Посилання на банку для збору коштів на сертифікати:

https://send.monobank.ua/jar/27bykdSY9Y

Примітка: кошти з банки знімаються в міру їх надходження для купівлі сертифікатів, всі звіти на каналі волонтерки.

«Чим більше буде донатів, тим більше сертифікатів ми зможемо придбати для сімей з дітками. Ми придбали їх вже 50, але заявок набагато більше», — пише волонтерка.

Що таке сертифікат в АТБ

Screenshot 615 64952

АТБ пропонує допомогти українцям. Фото: скріншот

Мережа магазинів АТБ, які можна знайти по всій Україні створила благодійну ініціативу — це спеціальні сертифікати на 500 гривень, які може придбати кожен охочий, щоб допомогти тим, хто цього потребує зараз. 

Зауважимо, що через російське повномасштабне вторгнення тисячі людей залишилися без роботи та дому. Щоб допомогти переселенцям можна придбати сертифікат, за нього людина зможе купити необхідні їй продукти на 500 гривень.

Як користуватися сертифікатом?

Отримувач сертифіката обирає товари в магазині АТБ на суму сертифіката, в цьому випадку, на 500 гривень. Купляти можна все крім алкогольних та тютюнових виробів. На касі потрібно вказати код сертифіката, отримати чек і забрати товари

Строк дії сертифіката -1 рік з моменту оплати. Строк дії вказаний на сертифікаті. Кошти невикористаного протягом строку дії сертифіката не повертаються. Оплатити покупку продуктів (використати сертифікат) можна тільки 1 раз.

Якщо сума покупки більша ніж номінал сертифіката, то можна доплатити готівковими коштами. Доплата банківською карткою неможлива. Якщо сума покупки менша ніж номінал сертифіката — решта не повертається.

Фото: телеграм

Читайте також: Бахмутський воїн разом із підрозділом збирає на машину: як допомогти

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!