Main menu

Пластуни збирають книги для українських військових у шпиталях

362 5844aВ Івано-Франківську 8 пластовий курінь УСП “Чортополохи” розпочав збір книг для військових госпіталів та реабілітаційних центрів.

Про це організатори акції повідомляють у соцмережах.

Основний критерій збору - книги можуть бути новими або вживаними, але але в ідеальному стані. Також, видання можуть бути лише україномовними. Долучитися до збору можна кількома способами: задонатити кошти на покупку нових книг, відправити книгу поштою або принести книгу в один із пунктів збору.

До акції приєднались пластуни з різних куточків України. Книги вже збирають у Києві, Бучі, с. Святопетрівське, Боярці, Житомирі, Вінниці, Львові, Івано-Франківську, Рівному та Харкові. Детальніше з адресами пунктів збору можна ознайомитися на мапі.

Представниця пластунів Анастасія Скапровська зазначила, що люди завзято підтримують ідею та приносять літературу.

“Зараз дуже багато хлопців на фронті, які, зокрема, пластуни. Багато з них проходять реабілітацію у військових шпиталях, лікарнях. Потрібно їх чимось відволікати. Тому вирішили, що найкращим способом будуть книги. Перевага надається сучасній літературі. Також є умова, щоб це була суто українська література. Люди дуже активно долучаються. В Києві, наприклад, тільки на одній точці збору зібрали три мішки книжок. Також на потреби військових нам задонатили понад 7 тисяч гривень”, - розповіла дівчина.

Зазначимо, акція триватиме до кінця березня.

Фото: фотосток

Читайте також: Чи можуть військовому відмовити в посвідченні УБД через бороду

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!