Main menu

Бахмутське ігристе: як працює підприємство Artwinery

1280px Ремюаж неотъемлемый процесс в производстве классического игристого 28a38Підприємство Artwinery — найбільше у Східній Європі, а вина від компанії стали одними з найкращих в Україні. Через російське вторгнення бізнесу довелося пережити чимало трансформацій, проте він продовжує працювати й навіть випускає нові ексклюзивні вина. Про роботу Artwinery, новинки від підприємства та плани для Бахмута — читайте в матеріалі.

Новинами компанії з редакцією поділилася Олександра Чередніченко, маркетинговий директор Artwinery.

Нагадаємо, що до війни на підприємстві працювало близько 500 осіб, через вторгнення працівників евакували до безпечного місця. Через те, що було призупинене виробництво у Бахмуті, кількість співробітників зменшилася, зараз підприємство працює у скороченому складі, але керівництво сподівається незабаром розширити колектив. Подбали також й про продукцію заводу.

“Ми вивезли усю продукцію, придатну до продажу. Обладнання та продукція на витримці залишилися у Бахмуті. Поки що ми маємо можливості повністю оцінити масштаб ушкоджень та збитків. Віримо у ЗСУ, сподіваємося на краще”, — каже пані Олександра.

Стосовно виробництва, як і раніше Artwinery використовує сировину з винограду, вирощеного на Півдні України. 

“Це, переважно, Миколаївська та Одеська області. Зараз сировини вистачає”, — каже пані Олександра.

Виготовлену продукцію реалізують через інтернет-магазин www.artwinery.com.ua, доставку роблять в усі куточки України, крім тих, де ведуть активні бойові дії. Також є бар-магазин “Artwinery bubble space” у Києві на м. Почайна, де гості можуть спробувати ігристе. До слова, виготовлення продукції зараз відбувається на Одеських потужностях.

Плани на майбутнє та реліз продукції

326270114 1474336783094343 1863488020966889913 n fe591

Продукція бахмутського виробника. Фото: Фейсбук

Нагадаємо, що раніше редакції повідомляли про налагодження поставок ігристого в США та деякі країни Європи. Наразі в Artwinery вже активно працюють з експортним напрямком, підприємство має контракти більш ніж з 20 країнами світу.

“У березні цього року ми будемо презентувати наше ігристе виставці Pro Wein в Дюссельдорфі – однієї з знакових подій на ринку вин. Сподіваємося знайти нових партнерів та поціновувачів наших ігристих”, — кажуть в Artwinery.

Редакції також повідомили, що в розробці підприємства зараз багато проєктів, що допомагатимуть у відбудові країни і, зокрема, міста Бахмут. Нещодавно компанія представила особливе шампанське до Дня Перемоги, його ідея, кажуть в Artwinery, виникла ще минулого року.

“Це особливе ігристе для усіх нас, ідея виникла ще у лютому 2022 року, бо споживачі потребують дійсно особливе ігристе, щоб святкувати нашу неминучу перемогу. Артемівське — найулюбленіше ігристе українців, ми не з чуток знаємо про війну, тому глибоко відчуваємо весь біль та втрати цієї війни. Хто ж, як не ми, зможе зробити найкраще ігристе для святкування найочікуванішої зараз у світі події?”, — зазначає представниця компанії.

За словами пані Олександри зараз для українського бізнесу, як ніколи, важлива підтримка держави.

“В останні роки частка дешевого імпорту на полицях значно зросла завдяки скасуванню мит на ввезення імпортного алкоголю. Для української економіки, це означає скорочення робочих місць і зменшення частки якісної місцевої продукції, доступної для споживачів”, — наголошує маркетинговий директор.

Фото: Фейсбук

Читайте також: Війна не зламає бахмутян: добірка інтерв'ю з підприємцями, які продовжили свою справу в евакуації

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!