Main menu

Відпочинок на ковзанах: бахмутяни безкоштовно покатались на льодовій арені в Кременчуці

photo 2023 03 11 21 02 26 e1cdcХокейний клуб «Кременчук» вдруге організував катання для маленьких бахмутян та їх батьків на льодовій арені «Айсберг». 

Ми вже розповідали, як в січні хокейна команда в Кременчуці провели час з бахмутянами на льоду та познайомили всіх з українським хокеєм.

після минулого заходу на льодовій арені багато переселенців з Бахмута приходили на ігри ХК “Кременчук”, щоб підтримати команду й подивитись хокей на власні очі. Так, було прийнято рішення провести ще один захід і дати можливість бахмутянам безкоштовно покататись за ковзанах разом в хокеїстами. 

«Ми як можемо допомагаємо дітям відволіктись від подій в країні. Для них цей захід, це радість і можливість спробувати щось нове, а для нас це емоційне розвантаження та підтримка», – розповів голкіпер команди Кирило Кучер. 

Гості, які вже вдруге прийшли на катання стояли на ковзанах вже впевненіше, а хтось навіть відмовлявся від допомоги спортсменів, щоб спробувати кататись самим.

«Це дуже крутий захід як для дітей, так і для дорослих. Ми вже навіть ходили на ігри й вболівали за хлопців, дуже сподобався хокей, та й кататись також подобається», – ділиться емоціями бахмутянка Анна Курбанова. 

Такі заходи дуже важливі для інтеграції переселенців в нових містах. Хлопці сподіваються, що зможуть ще не один раз побачити бахмутян як на льоду, так і на трибунах.

Фото: ХК "Кременчук"

Читайте також: Бахмутські волейболісти пройшли в плей-офф

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!