Main menu

Професійне самовизначення учнівської молоді Бахмуту

        Ніхто не буде суперечити ,що обрати професію , яка  буде затребуваною в майбутньому та принесе її володарю професійне задоволення та сталий дохід  мрія чи не кожної молодої людини, яка стикається з проблемою професійного самовизначення. Аби зробити такий вибір раціональним державна служба зайнятості  інформує старшокласників про навчальні заклади регіону.

  Презентація навчального закладу  – одна із форм профорієнтаційної роботи, яка дає можливість старшокласникам визначитися з професією в умовах реального життя, отримати інформацію з першоджерел, поспілкуватися з викладачами та студентами вишу.  Саме такий захід відбувся 21 листопада  в Бахмутському міському центрі зайнятості. Цього дня випускникам шкіл міста презентували Навчально-науковий індустріальний інститут Донецького національно технічного університету в місті Бахмут.

Первая b285e

DSC06649 a5e22

 Розпочала презентацію директор навчально-наукового індустріального інституту Світлана Лисенко. Пані Світлана акцентувала увагу випускників в першу чергу на тому , що навчальний заклад пропонує до навчання спеціальності, які затребувані на ринку праці і мають вагомі перспективи залишатися такими в подальшому. Старшокласники переглянули презентаційний фільм про  спеціальності, за якими проходить навчання в цьому навчальному закладі та студентське життя тих , хто навчається. Учні поспілкувалися з викладачами кафедр інституту та отримали загальну інформацію про навчання та наукову діяльність інституту.  Пані Світлана також звернула увагу учнів на те, що навчання відбувається у Бахмуті і спрощує отримання молоддю вищої освіти для багатьох родин. Старшокласники  ознайомилися  з переліком спеціальностей, умовами вступу та навчання,  можливостями отримання практичного досвіду, подальшого працевлаштування, можливості вступу на бюджет тощо. А далі була найцікавіша частина зустрічі-викладачі та студенти закладу разом зі школярами спілкувались в локації технічної творчості, де демонстрували в дії роботів запрограмованих власноруч  Школярі отримали роздаткові презентаційні матеріали про навчальний заклад та відповіді на свої запитання.  Фахівці центру занятості нагадали школярам про онлай-інструменти служби зайнятості , які стануть в нагоді при виборі власного професійного майбутнього: онлайн-додаток «Професійна орієнтація», онлайн-платформа «Моя професія.Консультаційна мережа» .