Main menu

Ідеальне резюме: чому це важливо?

В соціально-психологічному тренінговому центрі «Шлях до успіху» Бахмутського міського центру зайнятості  9 жовтня розглядали «секрети» складання  ідеального резюме для якнайшвидшого отримання бажаної роботи. 

Тренінг  «Резюме як ефективний інструмент в працевлаштуванні» відбувся в рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» , спрямованого на поліпшення економічної ситуації постраждалих від конфлікту територій на Сході України. Тренерки тренінгового центру у вересні цього року самі пройшли спеціалізоване навчання  в місті Краматорськ за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та сприяння Донецького обласного центру зайнятості.

Разом із тренеркою Галиною Сіддікі учасники презентували один одному власні конкурентні переваги , аналізували свої професійні можливості з допомогою спеціалізованих технік ( ikigai)

DSC05385 f33a1

DSC05368 ab28d

Слухачі під час практичних інтерактивних вправ опановували  основні інструменти техніки пошуку роботи ,серед яких ефективне резюме займає першу сходинку.

Детальний аналіз учасниками мотиваційної піраміди спрямовував їх покроково просувати професійні уміння потенційному роботодавцю. Слухачі тренінгу мали слушну нагоду розглянути вдалі приклади відео резюме та повправлялися в складанні власного .