Main menu

Діти та батьки висловлюють подяку за пришкільний табір «Веселка» Часовоярської ЗОШ №17

pr0000i fde8613 червня 2019 року відбулося урочисте закриття табірної зміни у пришкільному таборі «Веселка» Часовоярської ЗОШ I- III ступенів №17.

Чотирнадцять днів промайнули так швидко! Але кожен день у таборі для учнів був цікавою, новою історією, яка наповнювалася веселим дитячим сміхом, відкриттями, здивуванням та очікуванням чогось нового.

Кожен день розпочинався із ранкової зарядки, що насичувала енергією на цілий день. Щодня для школярів організовували тематичні заходи, такі як: флешмоб «Код української вишиванки», квест «Таємничний пакет», туристичні походи, День батька тощо.

Проте найяскравішим днем для хлопців та дівчат за весь відпочинок, мабуть, став передостанній день, коли довелося прощатися зі своїми новими друзями після трьох тижнів, проведених разом. До останнього табір не розходився, разом співали, переглядали фото, Всі до одного запевняли, що не забудуть це чудове місце та докладуть всіх зусиль, аби наступного року знову потрапити сюди.

Від імені батьків, діти яких у червні відвідували табір «Веселка», висловлюємо велику подяку адміністрації школи (директор – Гречишкіній Світлані Костянтинівні), начальнику та вихователям пришкільного табору за організацію активного відпочинку, повноцінне оздоровлення та змістовний відпочинок дітлахів.