Main menu

 В Констянтинівці готують публічну презентацію бюджету (Відео)

Експерти та працівники міської ради готують візуалізацію та доповіді для членів громади про використання бюджетних коштів в 2018 році. Акцент хочуть зробити саме на досягненнях, збільшенню надходжень з малих підприємств, які зареєстрували працівників.

«Саме цим людям потрібно показати, куди пішли гроші. І від цього ж залежатиме чи будуть вони сплачувати ці податки знов, чи все повернеться у вихідну точку де воно і було», - пояснює таку позицію експерт з бюджетних питань Олександр Солонтай, що консультує громади Донеччини в проекті "Бюджети орієнтовані на громаду".

Як повідомила експерт з питань місцевого самоврядування Ольга Омельчук, яка також бере участь у проекті "Бюджети орієнтовані на громаду", в Костянтинівці публічну презентацію планують на березень. Для більшого розуміння експерти допоможуть зробити візуалізацію і надрукувати листівки.

Нагадаємо, що проект "Бюджети орієнтовані на громаду", що реалізується ГО «Місцевий розвиток громад» має на меті за допомогою експертної підтримки допомогти місцевим радам зробити бюджетний процес і бюджетну звітність максимально прозорою і доступною для населення. Спочатку відбулися семінари, куди були запрошені активні мешканці громади і працівники міського самоврядування, а потім консультації в Управліннях фінансів.

Детальніше про публічну консультацію в Костянтинівці дивіться на відео.

Проект "Бюджети орієнтовані на громаду" реалізовує ГО "Місцевий Розвиток Громад" за підтримкою INSTITUTE FOR WAR & PEACE REPORTING.