Центр підтримки бахмутян у Києві отримав нову відповідальну особу, нею стала Олена Костюченкова. Нагадаємо, що раніше його роботу координувала Людмила Бондарєва, начальниця відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Бахмутської міської ради. У коментарі вона повідомила, що наразі більше не працює в Центрі.
Натомість у пресслужбі Бахмутської міської ради нам зазначили, що наразі відповідальною особою по осередку призначена Олена Костюченкова, староста Опитного.
У коментарі Олена Костюченкова підтвердила, що зараз вона відповідає за роботу Центру підтримки бахмутян в Києві, також вона продовжує виконувати обов’язки старости Опитненського старостинського округу.
Нагадаємо, що Центр підтримки бахмутян у Києві працює за адресою Левка Лукʼяненка, 14б.
Що відомо про Олену Костюченкову?
Олена Костюченкова входить до складу виконавчого комітету Бахмутської міської ради 7 скликання. Також є членкинею Ради ВПО при Бахмутській міській військовій адміністрації. Вона є старостою Опитненського старостинського округу, цю посаду очолила ще до повномасштабного вторгнення.
19 грудня утвердили Програму економічного й соціального розвитку Бахмутської міської територіальної громади. Тоді на її реалізацію заклали понад 549 мільйонів гривень, з них саме з бюджету Бахмутської МТГ передбачали близько 469 мільйонів. Однак 12 лютого 2025 року у Програму внесли зміни, збільшили суму. Так, на всю Програму передбачено понад 731 мільйон гривень. Тобто загальну суму збільшили на понад 180 мільйонів гривень.
Які зміни внесли в Програму та на що планують витрачати кошти з державного та місцевого бюджету, читайте в матеріалі Бахмут IN.UA.
Програма економічного й соціального розвитку Бахмутської МТГ, зміни
Зміни в Програму внесли 12 лютого 2025 року / скриншот
У попередній прийнятій Програмі загальний обсяг на її реалізацію складав понад 549 мільйонів гривень, у зміненій Програмі ця сума збільшилась. Тепер на Програму потрібно понад 731 мільйон гривень. Саме з бюджету Бахмутської МТГ потрібно понад 651 мільйон гривень, замість 469.
Зверху нова сума, яка потрібна на реалізацію Програми, а знизу та, що була прийнята 19 грудня / скриншот
На що планують витрачати кошти?
Кошти, які потрібні на реалізацію Програми економічного й соціального розвитку Бахмутської МТГ / скриншот
Інвестиційна діяльність — на неї планують витратити 310 тисяч гривень, ці кошти візьмуть з районного бюджету та з бюджету територіальної громади.
На розвиток інформаційного простору та забезпечення доступу до неупереджених джерел інформації планують витратити 1 мільйон гривень 260 тисяч гривень, ці кошти візьмуть з районного бюджету та бюджету територіальної громади, а також з інших джерел.
На розвиток громадянського суспільства передбачено 1 мільйон 880 тисяч гривень, ці кошти візьмуть з районного бюджету та бюджету територіальної громади, а також з інших джерел.
На рівний доступ населення до базових соціальних, адміністративних та комунальних послуг потрібно 5 тисяч, ці кошти візьмуть з районного бюджету та бюджету територіальної громади.
На розвиток комп’ютерних технологій потрібно 1 мільйон 315 тисяч двісті гривень.
Кошти, які потрібні на реалізацію Програми економічного й соціального розвитку Бахмутської МТГ / скриншот
На транспортний комплекс передбачено 1 мільйон 390 тисяч гривень, ці кошти візьмуть з районного бюджету та з бюджету територіальної громади.
На освіту потрібно 1 мільйон 791 тисяча гривень, ці кошти візьмуть з районного бюджету та бюджету територіальної громади, а також з інших джерел.
На підтримку сім’ї, дітей та молоді потрібно 2 мільйони 381 тисяча гривень, ці кошти візьмуть з районного бюджету та з бюджету територіальної громади.
На охорону здоров’я планують витратити 2 мільйони 729 тисяч 600 гривень, більшу частину коштів візьмуть з державного бюджету, також з районного бюджету та з бюджету територіальної громади, інших джерел.
На фізичне виховання та спорт заклали 1 мільйон 168 тисяч 300 гривень, ці кошти візьмуть з районного бюджету та з бюджету територіальної громади, інших джерел.
На культуру й туризм планують витратити 758 тисяч 100 гривень, ці кошти візьмуть з районного бюджету та з бюджету територіальної громади, інших джерел.
На захист населення і територій від надзвичайних ситуацій потрібно 500 тисяч гривень, всі гроші візьмуть з районного бюджету та з бюджету територіальної громади.
На соціальний захист населення потрібно 102 мільйони дев’ятсот чотирнадцять тисяч двісті гривень. Гроші будуть брати з державного бюджету, обласного бюджету, районного бюджету та з бюджету територіальної громади.
На захист прав дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування потрібно 1 мільйон, 100 тисяч гривень. Всі кошти передбачають виділили з районного бюджету та з бюджету територіальної громади.
На житлове господарство та комунальну інфраструктуру планують витратити 8 мільйонів тринадцять тисяч сто гривень. Всі кошти передбачають виділити з районного бюджету та з бюджету територіальної громади.
На заходи, пов’язані з наслідками військової агресії рф. Підтримка ВПО передбачено найбільше коштів, це 602 мільйони 470 тисяч 900 гривень. Гроші братимуть і з державного, і з обласного, і з районного бюджету та з бюджету територіальної громади.
На впровадження заходів територіального планування передбачено 1 мільйон 130 тисяч гривень. Кошти передбачають виділити з районного бюджету та з бюджету територіальної громади, інших джерел.
На охорону навколишнього природнього середовища потрібно 11 тисяч гривень. Їх планують виділити з районного бюджету та з бюджету територіальної громади.
На промисловий та агропромисловий комплекс грошей в цій Програмі не передбачено. Також тут не передбачено коштів на розвиток зовнішньоекономічної діяльності та на розвиток підприємницького середовища. Зазначимо, що термін реалізації Програми 2025 рік.
Тож, загальна сума Програми тепер складає 731 мільйон 127 тисяч 400 гривень. З них з державного бюджету потрібно 77 мільйонів 522 тисячі 400 гривень. З обласного бюджету потрібно 440 тисяч 300 гривень, з районного бюджету та з бюджету територіальної громади потрібно 651 мільйон 98 тисяч 400 гривень, з інших джерел понад 2 мільйони.
Бахмутська районна державна адміністрація продовжує працювати в евакуації після окупації міста та більшої частини Бахмутського району. Редакція звернулася до Бахмутської райадміністрації із запитом аби проаналізувати роботу відомства, дізнатися кількість працівників, які продовжують роботу в евакуації, їхні обов’язки та заробітні плати.
Бахмутська РДА: скільки людей там працює та що роблять
Станом на листопад 2024 року у Бахмутській районній адміністрації за штатним розкладом було 48 працівників, про це Бахмут IN.UA повідомили у відповідь на запит.
З вказаних 48 працівників:
5 знаходяться у відпустках без збереження заробітної плати;
20 — продовжують роботу у відомстві;
23 посади вказані як вакантні.
Нижче надаємо перелік осіб в структурі райради та посади, які вони обіймають:
Сергій Кальян — голова райдержадміністрації;
Роман Большаков — перший заступник голови райдержадміністрації;
Вікторія Щепанська — начальниця відділу документообігу, контролю, по роботі зі зверненнями громадян та інформаційно-комп’ютерного забезпечення райдержадміністрації;
Олег Селюк — головний спеціаліст відділу документообігу, контролю, по роботі зі зверненнями громадян та інформаційно-комп’ютерного забезпечення райдержадміністрації;
Світлана Разжималіна — головна спеціалістка відділу управління персоналом та з питань організаційної діяльності райдержадміністрації;
Катерина Кривцова — начальниця відділу фінансово-господарського забезпечення, головний бухгалтер райдержадміністрації;
Вікторія Кривошеєва — головна спеціалістка відділу фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації;
Максим Гірмаш — водій легкового автомобіля відділу фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації;
Дмитро Таран — головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правового забезпечення діяльності райдержадміністрації;
Юрій Оверчик — начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації;
Ірина Тишакова — начальниця відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування з питань освіти охорони здоров’я, культури та спорту райдержадміністрації;
Ольга Мосендз — головна спеціалістка відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування з питань освіти охорони здоров’я, культури та спорту райдержадміністрації;
Ірина Косолапова — головна спеціалістка відділу соціально-економічного розвитку територій та агропромислового розвитку райдержадміністрації;
Ольга Недорезова — начальниця відділу з питань інфраструктури, містобудування та архітектури, ЖКГ, екології райдержадміністрації;
Ярослав Фірсов — головний спеціаліст відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації;
Вадим Коваль — головний спеціаліст відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації;
Ольга Брильова — головна спеціалістка відділу з питань ветеранської політики райдержадміністрації;
Ірина Макаренкова — головна спеціалістка відділу з питань ветеранської політики райдержадміністрації;
Юрій Пономаренко — завідувач сектору внутрішнього аудиту райдержадміністрації;
Ірина Устименко — завідувачка сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій громадськістю райдержадміністрації.
Скільки заробітної плати отримують працівники райадміністрації
У відповідь на запит редакції нам надали перелік оплати праці 11 працівників:
Вікторія Щепанська, начальниця відділу документообігу, контролю, по роботі зі зверненнями громадян та інформаційно-комп’ютерного забезпечення райдержадміністрації. У 2024 році посадовиця отримала 295, 9 тисяч гривень разом із преміями. Заробітна плата начальниці відділу коливається від мінімальних 16 тисяч гривень до максимальних 51 тисячі у червні 2024 року.
Катерина Кривцова, начальниця відділу фінансово-господарського забезпечення, головний бухгалтер райдержадміністрації, за 2024 рік посадовиця отримала 286,6 тисячі гривень. Зарплата коливалася від 16 до 50 тисяч гривень.
Юрій Оверчик, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців, за 2024 рік отримав 316,6 тисячі гривень, з максимальними 57 тисячами гривень у липні.
Ірина Тишакова, начальниця відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування з питань освіти охорони здоров’я, культури та спорту райдержадміністрації, у 2024 році отримала 324,9 тисячі гривень, з максимальними 57 тисячами у травні;
Ольга Недорезова, начальниця відділу з питань інфраструктури, містобудування та архітектури, ЖКГ, екології райдержадміністрації за 2024 рік отримала 345,6 тисячі гривень. Максимальна зарплата посадовиці становила 62 тисячі у травні.
Юрій Мухін, начальник відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, у 2024 році отримав 389,1 тисячі гривень, з максимальними 101 тисячею гривень у червні.
Юрій Пономаренко, завідувач сектору внутрішнього аудиту райдержадміністрації, у 2024 році отримав 450,2 тисячі гривень, максимальна зарплата становила 76 тисяч гривень у червні.
Ірина Устименко, завідувачка сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю у 2024 році
Редакція також звернулася до Бахмутської районної адміністрації із запитом надати заробітні плати голови адміністрації, першого заступника та керівниці апарату райадміністрації.
Аналіз заробітних плат та преміювання керівництва Бахмутської міської військової адміністрації в евакуації у матеріалі за посиланням.
Читайте також:
Яку зарплату отримує влада Бахмута у 2024 році: огляд
Уряд ухвалив рішення, що розширює можливості програми єВідновлення для внутрішньо переміщених осіб. Відтепер українці, чиє житло зруйноване внаслідок бойових дій або окупації, зможуть претендувати на […]
Благодійний фонд “Жіночі можливості в Україні” розпочав реєстрацію жінок-підприємиць зі Львівщини, які прагнуть розвивати власну справу. Скористатися можливістю отримати гранти можуть як місцеві мешканки, так […]
В Україні запроваджують нову ініціативу соціальної підтримки родин — “Пакунок школяра”. Це одноразова виплата у розмірі 5 000 гривень, яку надаватимуть батькам першокласників для підготовки […]
6 липня російська авіація завдала серію ударів по Костянтинівці на Донеччині, використовуючи авіабомби ФАБ-250 з модулем планування й коригування (УМПК). Усі вони влучили в житлову […]
Російські пропагандистські канали публікують нові кадри з Бахмута. На фото зафіксовані руйнування будинків у приватному секторі міста. Знімки зроблені влітку. Редакція публікує вибрані фото. Бахмут, нові фото […]