Мешканці Соледарської громади можуть безкоштовно евакуюватися: як залишити заявку

Микола Ситник 17:22, 12 Вересня 2023

Еваукація 88c3b

На території Соледарської громади триває евакуація населення з прифронтових районів до більш безпечних регіонів України. Соледарська міська військова адміністрація організовує для жителів громади безкоштовний евакуаційний автобус. Його відправлення здійснюватиметься по мірі отримання заявок.


Про це повідомляє Соледарська міська рада.

Наразі існує низка вагомих причин, через на які залишатися надалі в Донецькій області вкрай небезпечно. Мова йде про щоденні обстріли російських окупантів, відсутність газу, води, перебої з електропостачанням.

«Жорстока реальність вимагає від вас прийняття важливого рішення, від якого залежить ваше життя, майбутнє ваших дітей. Часу на роздуми майже не лишилося! Значно загострилася ситуація і на території Бахмутського району. Щодня через обстріли у містах і селах гинуть люди, руйнуються об’єкти інфраструктури. 

Збереження життя — головний пріоритет для цивільного населення, який повинен спонукати до виїзду у більш безпечні регіони. Записуйтесь на евакуаційний автобус і виїжджайте, поки не запізно», — закликає міська влада.

Як записатися на евакуацію?

Відправлення безкоштовного евакуаційного автобуса здійснюватиметься по мірі отримання заявок. Обов’язковий попередній запис доступний за номерами телефонів:

  • 0953856071;
  • 0994878916.

До кого звернутися, аби евакуювати дитину?

З питань евакуації з Донецької області звертайтеся до представників місцевої влади або ж за номером: (098) 890-33-18.

Для евакуації тяжкохворих та осіб з інвалідністю звертайтеся за телефонами: (099) 710-48-72, (099) 311-53-14, (099) 311-53-36, (096) 108-60-48 та (096) 108-52-24.

Нагадуємо «гарячі лінії» евакуаційних груп «Білий Янгол» на напрямках:

  • Авдіївський — 066-56-19-102.
  • Мар’їнський — 066-56-10-102.
  • Бахмутський — 066-56-15-102.
  • Великоновосілківський — 066-56-11-102.
  • Лиманський — 066-56-16-102.

Читайте також: Мешканці Торецької громади можуть евакуюватися до Дніпра та на Житомирщину

Нагадаємо, безкоштовний евакуаційний поїзд із Донеччини курсує за новим розкладом. Так, із 8 липня евакуація до Житомирської області здійснюється один раз на вісім днів по парним дням. У серпні потяг із Покровська до Бердичева відправлятиметься о 14:15 — 18 та 26 числа.

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Довідка ОК-7: що це та для чого вона потрібна ВПО

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 10:25, 28 Листопада 2024
Оформити довідку ОК-7 можна в онлайн / фото ілюстративне, pixabay

Довідка ОК-7 — це документ, який містить індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру. Вона надає інформацію про суми заробітної плати для закриття єдиного соціального внеску та страховий стаж за період із 2011 року. Довідку можуть вимагати й для отримання й під час отримання допомоги від різних благодійних організацій.

Редакція Бахмут IN.UA розповідає, що це документ, для чого він потрібен та як його оформити.

Що таке довідка ОК-7

Довідка ОК-7 — документ, який містить інформацію про страховий стаж і заробітну плату, з якої сплачується єдиний соціальний внесок з 2011 року. Вона зазвичай використовується для визначення страхового стажу, на основі якого йде розрахунок сум лікарняних виплат, допомоги по безробіттю тощо.

Як отримати довідку ОК-7

Вебпортал електроних послуг ПФУ / фото ПФУ

Наразі отримати довідку ОК-7 можна декількома способами.

Перший — через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (зокрема через застосунок ПФУ). Для цього потрібно:

  • натиснути “Вхід” та авторизуватися на порталі або логіну, або системи ID.GOV.UA, або Дія.Підпис;
  • обрати розділ “Комунікації з ПФУ” та пункт “Додати запит на отримання електронних документів”;
  • обрати в полі “Тип звернення” необхідну довідку;
  • заповнити необхідні дані, при цьому деякі загальні вже будуть заповнені системою;
  • надати згоду на передачу та обробку своїх персональних даних;
  • натиснути “Відправити до ПФУ”.

Другий — через вебпортал “Дія”. Для отримання довідки цим способом необхідно:

  • зареєструватися або авторизуватися на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID;
  • обрати розділ “Послуги” та знайти там оформлення Довідки ОК-7;
  • перевірити коректність своїх даних у профілі, оновити їх за необхідності, надіслати запит на довідку.

Як отримати Довідку ОК-7 офлайн 

Третій — офлайн. Ви можете звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України із запитом на отримання довідки ОК-7 з Реєстру застрахованих осіб. При цьому можуть знадобитися наступні документи:

  • копія паспорта громадянина України або інший документ, який посвідчує особу;
  • документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта;
  • документи, що дають змогу ідентифікувати застраховану особу та її законного представника чи піклувальника або представника закладу, який здійснює опіку та піклування;
  • документи, що посвідчують особу представника та її повноваження діяти від імені особи, яку він представляє, а також засвідчені копії документів, що дають змогу ідентифікувати особу.

Документація готуватиметься протягом 15 днів.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

“Більшість позицій або сіра зона, або переходять з рук в руки”: яка ситуація в Торецьку

Валентина Твердохліб 09:50, 28 Листопада 2024
Воїни ЗСУ
Військові на бойовій позиції / фото Генштаб

Російські окупанти продовжують наступ на Торецькому напрямку. За минулу добу ворожа армія має просування біля Торецька і Нью-Йорка.

Про ситуацію на фронті розповідає “Бахмут IN.UA”.

Торецьк, ситуація на лінії фронту

За минулу добу, 27 листопада, росіяни мають просування біля Торецька. Як повідомляють аналітики DeepState, окупанти підійшли впритул до південно-східних околиць міста з боку Залізного.

Торецьк на мапі DeepState / скриншот

Складна ситуація і в самому Торецьку. Бої йдуть за вулиці і багатоповерхівки.

“В Торецьку обстановка складна, п*д*ри просочуються між будинками та вулицями, є випадки де підрозділи 2 армій тримають позиції в одному багатоквартирному будинку. Більшість позицій або сіра зона, або переходять з рук в руки”, — розповідає військовий “Айдару” Станіслав Бунятов.

Як повідомляє Генштаб, на Торецькому напрямку ворог здійснив шість атак неподалік Торецька. При цьому росіяни активно застосовували бомбардувальну авіацію, скинувши до десяти керованих бомб.

Ситуація біля Нью-Йорка

За минулу добу ворожа армія має просування і біля Нью-Йорка. Росіяни пройшли вперед у Неліпівці. Вони рухаються в бік Торецька.

Просування біля Нью-Йорка / скриншот

Як зазначає Станіслав Бунятов, просування росіян на цьому напрямку вдалося спинити завдяки мінуванню доріг. Втім, окупанти намагаються штурмувати через поля.

“Позиції в Нью-Йорку та по флангах намагаюся штурмувати усім що рухається, від самокатів до жигулів. Завдяки щільному мінуванню почали менше пересуватися дорогами, проте не полишають надій пролетіти полями”, — каже військовий.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Довідка ОК-7: що це та для чого вона потрібна ВПО

Довідка ОК-7 — це документ, який містить індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру. Вона надає інформацію про суми заробітної плати для закриття єдиного соціального […]

10:25, 28.11.2024 Скопіч Дмитро
Воїни ЗСУ

“Більшість позицій або сіра зона, або переходять з рук в руки”: яка ситуація в Торецьку

Російські окупанти продовжують наступ на Торецькому напрямку. За минулу добу ворожа армія має просування біля Торецька і Нью-Йорка. Про ситуацію на фронті розповідає “Бахмут IN.UA”. […]

терикони

Окупаційна влада планує зруйнувати терикони та звести житлові комплекси і ТЦ: чому це небезпечно. Розпитали в екологині

Окупаційна влада “днр” заявила про плани “рекультивувати” терикони на окупованій частині Донеччини. У планах, нібито, провести рекультивацію — штучне відновлення родючості ґрунтів і рослинного покриву. […]

З ТОТ вдалося повернути 2 українських дітей: серед них дівчинка з Донеччини

В Україну повернулися ще двоє дітей, які перебували на тимчасово окупованій території (ТОТ). Такого результату вдалося досягти за допомогою ініціативи Bring Kids Back UA. Про […]

16:40, 27.11.2024 Скопіч Дмитро
полтавщині

Підримка ВПО на Полтавщині: як допомагають переселенцям у Коломацькій громаді

Нещодавно редакція “Бахмут IN.UA” провела опитування бахмутян. Ми запитували куди вони переїхали, щоб розповісти про допомогу, яку надають у цих громадах. Серед відповідей були запитання […]