Нещодавно в Києві відбувся відкритий благодійний турнір з настільного тенісу для осіб з інвалідністю. Донецьку область на змаганнях представили двоє спортсменів із Бахмута.
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.
Турнір, що проходив за коловою системою, відбувся на базі спортивного клубу «Оріон».
Здобутки бахмутян
Артур Радковський став переможцем турніру.
Наталя Зубар виборола «срібну» медаль змагань.
Переможці турніру. Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА
Зазначимо, що всі учасники отримали подарунки від організаторів змагань.
До слова, благодійний турнір з настільного тенісу для осіб з інвалідністю пройшов за ініціативи Київської міської федерації спорту осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату і за підтримки Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Інститут реабілітації та соціальних технологій», а також спонсорів.
Раніше ми повідомляли, що гандболісти «Донбасу», які представляють Школу вищої спортивної майстерності Донецької області, стали призерами Кубка України.
Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА
Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео
А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!
Міжнародні потяги з Києва до Європи: графік руху та країни сполучення
Подорожі з та до України значно ускладнились, адже війна призвела до повного закриття повітряного простору. Наразі єдиним способом перетнути кордон є наземні види транспортних засобів, серед яких найбільш комфортними є потяги.
Редакція Бахмут IN.UA розповідає про те, які потяги курсують між Києвом та країнами Європи та графіки їх руху.
Міжнародні потяги з Києва
“Укрзалізниця” продовжує активний розвиток міжнародного залізничного сполучення з Європою. Наразі з Києва можна потрапити до Польщі, Австрії, Угорщини, Словаччини та Молдови.
Потяги з Києва у Польщу
Київ має пряме сполучення з декількома містами Польщі, а саме з Варшавою, Перемишлем та Хелмом.
Потяг №67/68 проводить рейси з Києва у Варшаву. Він курсує щодня. Відправлення відбувається о 19:57, а прибуття о 10:17 наступного дня. Вартість квитка — від 1 700 гривень.
Придбати квитки можна лише за умови підтвердження особи за допомогою Дія.Підпис. Для цього в додатку “Укрзалізниця” потрібно обрати поїзд та пройти верифікацію за допомогою електронного підпису “Дія”.
Київ та польське місто Хелм з’єднує два потяги:
№19/20 — курсує щодня, відправлення з Києва о 19:57, а прибуття о 05:42 наступного дня, вартість квитка — від 1 300 гривень;
№23/24 — курсує щодня відправлення з Києва о 23:11, а прибуття о 11:15 наступного дня, вартість квитка — від 1 300 гривень.
Київ та Перемишль з’єднує чотири потяги, два з яких — це Інтерсіті:
№51/52 — курсує щодня, відправлення з Києва о 19:11, а прибуття о 05:50 наступного дня, вартість квитка — від 1 800 гривень;
№89/90 — курсує щодня, відправлення з Києва о 22:14, а прибуття о 11:13 наступного дня, вартість квитка — від 1 800 гривень;
№705/706 — курсує щодня, відправлення з Києва о 19:19, а прибуття о 04:25 наступного дня, вартість квитка — від 1 100 гривень;
№715/716 — курсує щодня, відправлення з Києва о 11:28, а прибуття о 20:20, вартість квитка — від 1 100 гривень.
Потяги з Києва в Австрію
Наразі єдиний потяг, який з’єднує столицю Україну та Австрію — це №749/149. Він сполучує Київ з Віднем. Курсує щодня, відправлення з Києва об 13:20, а прибуття о 11:20 наступного дня, вартість квитка — від 1 800 гривень.
Потяги з Києва в Угорщину
Вже згаданий вище потяг №749/149 “Київ — Відень” прямує через Будапешт, а тому ним можна дістатися до столиці Угорщини. Відправлення з Києва о 13:20, а прибуття до міста відбувається о 08:20 наступного дня.
Нещодавно в “Укрзалізниця” анонсували запуск потяга №9/10, який напряму з’єднуватиме Київ та Будапешт. Він запрацює 15 грудня. Потяг відправлятиметься з Києва о 10:16 і прибуватиме до Будапешта о 06:00. Вартість квитка в купейному вагоні поки орієнтовна. Вона складає 3 000 гривень.
Потяги з Києва в Чехію
Потрапити в Чехії з Києва можна за допомогою потягу №715/716, який курсує щодня та з’єднує столицю України з Перемишлем. Вже у Польщі доведеться робити пересадку на чеський поїзд RJ 1000. Він відправлятиметься з Перемишля об 22:37 та прибуватиме в Прагу об 08:37. Для проїзду можна придбати єдиний квиток, або два окремих.
Потяги з Києва в Молдову та Румунію
Наразі єдиний потяг, який з’єднує столицю Україну з Молдовою та Румунією є №351/352. Він курсує по парних та непарних числах. Відправлення з Києва відбувається о 17:05 та прибуває до Кишинева о 11:05. Вартість квитка починається від 1 700 гривень.
Прямого сполучення між Києвом та Румунією немає. Водночас можна зробити пересадку в Молдові та вже звідти відправитися до Румунії.
Де купити квитки
Купити квитки та перевірити їх наявність у продажу зараз можна в спеціальному додатку від “Укрзалізниця”. Завантажити його можна за посиланнями:
Представники проєкту “Єднання заради дії” у партнерстві з БФ “ССС” реалізовує проєкт від IREX, в межах якого ВПО надається безплатна юридична допомога. Серед питань: відновлення втраченої документації, оформлення спадщини та отримання компенсації за пошкоджене або знищене житло
Про це йдеться на офіційному сайті проєкту “Єднання заради дії”.
Безплатна юридична допомога ВПО
Представники проєкту “Єднання заради дії” надають ВПО можливість отримати індивідуальні юридичні консультації з окремих питань, з якими вони можуть стикнутися. Наприклад, мова йде про наступні питання:
відновлення втраченої документації;
відновлення втрачених соціальних виплат;
оформлення спадщини;
отримання компенсації за пошкоджене або знищене житло;
деталі щодо порядку виїзду за кордон.
Юридичні консультації безплатно надають волонтери проєкту.
Куди звертатися
Для того, щоб отримати юридичну допомогу в межах проєкту “Єднання заради дії”, потрібно заповнити спеціальну форму за посиланням. Далі з ВПО зв’яжеться юрист для проведення консультації в будь-який зручний спосіб:
телефоном;
у месенджері;
через e-mail;
відеозв’язком (Zoom).
Як отримати юридичну допомогу пораненим військовим
Юристи громадської організації “Принцип” надають безплатні консультації пораненим військовим та їхнім родинам через чат-бот у Telegram. Проєкт допомагає розв’язувати питання щодо ВЛК, документації та грошових виплат.
Для отримання юридичної допомоги необхідно:
знайти чат-бот @pryncyp_bot у Telegram;
обрати опцію “Поранення”;
описати свою проблему.
Якщо автоматична відповідь бота не розв’язує питання, користувач може обрати опцію чату з юристом та залишити свої контактні дані. Фахівці “Принципу” зв’яжуться для надання персональної консультації.
Юристи “Принципу” готові надати допомогу з широкого кола питань, включаючи:
оформлення документів;
процедури отримання виплат за поранення;
взаємодію з військовою частиною;
особливості проходження лікування та реабілітації.
Подорожі з та до України значно ускладнились, адже війна призвела до повного закриття повітряного простору. Наразі єдиним способом перетнути кордон є наземні види транспортних засобів, […]
Представники проєкту “Єднання заради дії” у партнерстві з БФ “ССС” реалізовує проєкт від IREX, в межах якого ВПО надається безплатна юридична допомога. Серед питань: відновлення […]
Декретна допомога від держави — особливий вид підтримки для майбутньої матері, яку можуть отримувати всі громадяни, незалежно від наявності офіційного працевлаштування. Детальніше про те, які […]
“Укрзалізниця” запускає новий потяг №9/10, який курсуватиме щодня з Києва до Будапешта. Він стане 20 міжнародним потягом “Укрзалізниця”. Про це повідомили представники компанії “Укрзалізниця” в […]
2025 рік обіцяє багато прем’єр, які здатні зібрати мільйони глядачів у кінотеатрах. Серед них фільми із захопливих трилогій, продовження вже відомих частин кіновсесвітів та навіть […]