Main menu

Бахмутяни перемогли на Чемпіонаті України з рогейну

Рогейн1 61ec3

Минулого тижня у Вижниці Чернівецької області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування у виді рогейн. Донецьку область на змаганнях представили спортсмени з Бахмута, Краматорська та Маріуполя.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Загалом участь у турнірі взяли понад 90 орієнтувальників, які змагалися у 12 вікових групах. Чемпіонат проходив на гірській місцевості протягом 24 годин.  

Донецьку область на змаганнях представили дев'ять спортсменів. 

Здобутки донеччан

  • Валерія Старцева з Бахмута і Віолетта Овчаренко з Краматорська вибороли звання чемпіонок України в групі «Ж-23», подолавши складні фізично й тактично дистанції. Також спортсменки посіли друге місце у «відкритому класі».
  • «Срібною»призеркою в групі «Ж-23» стала Олена Пруденко з Бахмута, яка змагалася в парі з представницею Чернівців Валентиною Дущак. 
  • «Бронзу» в групі «Ж-23» здобули вихованки Обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей з Краматорська Аліна Єфіменкова та Катерина Рак. 
  • Тетяна Дойч і Таісія Краснокутська з Бахмута посіли третє місце у віковій групі «Ж». 
  • Серед ветеранів спортивного орієнтування вікової категорії «Ч-40» Сергій Тарасенко з Краматорська та Ігор Кузьмін із Маріуполя були четвертими, пробігши з пошуком контрольних пунктів 80 км за добу. 

Рогейн a1a9f

Чемпіонки України з рогейну Валерія Старцева з Бахмута і Віолетта Овчаренко з Краматорська. Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Довідка:

Рогейн — вид спорту, близький спортивному орієнтуванню, пригодницьким перегонам та гірським марафонам. Формально його вважають командним добовим орієнтуванням по вибору, хоча він відрізняється від класичного спортивного орієнтування.

Міжнародний стандарт передбачає участь у змаганнях з рогейну команд чисельністю від двох до п'яти осіб, які не мають права розділятися на дистанції. Основне завдання — набрати за обмежений проміжок часу (зазвичай 24 години) максимальну суму очок, які присуджуються за відвідування контрольних пунктів, встановлених на місцевості.

Читайте також: Донеччани стали призерами національних змагань зі спортивного орієнтування

Раніше ми повідомляли, що спортсмени із Бахмута та Дружківки вибороли «бронзові» нагороди Чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок.

Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!