Main menu

Борець із Бахмута отримуватиме обласну стипендію

Борець a7f61

Напередодні відбулося засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій Донецької облдержадміністрації. За підсумками наради бахмутянин Микита Гончаров став новим стипендіатом.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Зазначимо, що з січня 2023 року щомісячні виплати отримували 76 спортсменів та 30 тренерів із олімпійських, неолімпійських видів спорту і видів спорту серед осіб з інвалідністю. Станом на початок травня виникла необхідність внесення змін до переліку стипендіатів-атлетів.

Так, комісія схвалила рішення призначити стипендію в розмірі чотирьох прожиткових мінімумів (більше 10 тисяч гривень) майстру спорту України з боротьби вільної Микиті Гончарову. До слова, наприкінці минулого року спортсмен із Бахмута увійшов до резервного списку претендентів на щомісячні виплати з бюджету Донецької області.

Микита також входить до складу національної збірної команди України. Минулого року борець посів перше місце на міжнародному турнірі. У 2023 році він підтвердив свою майстерність, здобувши звання чемпіона України серед спортсменів до 23 років. Нагадаємо, у березні Микита Гончаров виборов «бронзову» медаль на Чемпіонаті Європи U23.

Honcharov Mykyta wrestling U23 bronze medalist 03 2023 c68ef

Микита Гончаров на церемонії нагородження Чемпіонату Європи серед борців вільного стилю до 23 років. Фото: United World Wrestling

Заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін зауважив, що ОДА приділяє значну увагу розвитку спорту регіону, зокрема, заохочуючи провідних атлетів та тренерів щомісячними стипендіями.

«Досягнення спортсменів Донеччини на міжнародній арені — це імідж нашого регіону та імідж України, тож обласна адміністрація зі свого боку намагається всіляко сприяти новим перемогам і яскравим здобуткам. Найкращим та найперспективнішим атлетам з року в рік ми призначаємо щомісячні обласні стипендії, які є винагородою за їх кропітку наполегливу працю, за прояв їх таланту, сили та незламності», — зазначив Вадим Філашкін.

Читайте також: Бахмутські сумоїсти здобули нагороди Чемпіонату України

В яких випадках спортсмен може отримати або втратити стипендію?

Засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій спортсменам і тренерам Донецької області проводяться за потреби. Зміни у переліках стипендіатів серед атлетів, відповідно до затвердженого Положення, передбачено:

  • у разі порушення навчально-тренувального процесу,
  • порушення вимог антидопінгового законодавства,
  • невиконання індивідуального плану підготовки,
  • припинення виступів за Донецьку область або дискваліфікації.

Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!